Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Pépère po nervozohet


Perkthimi i adreses se internetit - GjeneraleFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Pépère po nervozohet


Ato çfare keni mesuar ne kursin e patente jane shume e nevojshme, por pas 10000 parkimesh paralele, Pépère po nervozohet. ai lidh kambalet, ngre floket lart me shami si Rambo, dhe tani do jape spektakel! ai eshte shume i perqendruar...
Dhe tani, Pépère do te parkoje me frenat e dores, per fatin e keq, dhe shpejt do ta kuptoje qe nuk eshte e lehte sipas menyres se tij... Ndihmojeni ta ngase makinen e garave dhe n.q.s jeni ne 20 me te miret, Pépère do t'iu ofroje nje link me nje adrese interneti sipas deshires tuaj..
[img]../aventures/rondrose2.gif[/img] Rrethi majtas ne maje per ta rishikuare-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest