Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Varka e dashurise Pépère


Perkthimi i adreses se internetit - GjeneraleFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Varka e dashurise Pépère


Vetem ne pushime, Pépèri jone ka gjithmone ndonje gje per te bere. Ai eshte tani kapiten i nje zodiak!te rreshkasesh midis bove te peshkatareve eshte e lezetshme por nuk eshte kaq e lehte. Ndihmojeni Pepere te kaloje edhe boan e fundit dhe n.q.s jeni ne 20 me te miret, Pépère do tju dhuroje nje lidhe me nje adrese interrneti sipas deshires tuaj.
[img]../aventures/rondrose3.gif[/img] Rrethi majtas ne maje per ta rishikuar
Kliko tek kuadrati i qeshur per te pershtatur cilesine te grafikut ne shpejtesine e kompjuterit.e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest