Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Air Magic Pépère


Perkthimi i adreses se internetit - GjeneraleFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Air Magic Pépère


[h2]lojra basketboll-bilardo[/h2]Kujto piket ne infinit te Larry Bird o Magic Johnson ne sfiden me 3 pike ne NBA ALL STAR? Qe kur Pèpère u regjistrua ne klubin e basketbollit te vendit te tij, e ederron dite e nate! Ndihmo Pèpèrete te thyejerecordin e gjuajtjeve te lira ne shenje ne 60 sekonda,dhe nqs piket e tua do te jen midis 20 me te mirave,Pèpèrete ofron nje link dhe nje sit sipas deshires tende.
Objektivi i lojes eshte te vesh ne shenje numrin me te madh te gjuatjeve te lira ne 60 sekonda.
Kliko me tastin e majte te mouse per te kapur dhe per te gjuajtur topin ne bord.e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest