Drejtoria Lojrat

Perkthimi i adreses se internetit - Super Mario Bros. Crossover


Perkthimi i adreses se internetit - Lojra ne linje (Drejtoria)FrengjishtAnglishtPortugezePortugezeRusishtSpanishtKineze e thjeshtuarJaponezeGjermanishtPolakeHungarisht
HollandezeRomanishtTurkishtSuedishtItalishtFinlandishtHebraishtNorvegjishtSllovakeKroate
ArabishtGrekeKoreaneÇekeDanezeEsperantoSlloveneKatalonjeShqipEstonisht
Icelandic

Super Mario Bros. Crossover


Obviously, the developer of this game ([url=https://www.explodingrabbit.com/]Jay Pavlina[/url]) is [url=https://bit.ly/9XgfsH]insane[/url] (and he don't care about copyrights), but his game is awesome. A really fun game, mixing some of the most famous video games heroes, Mario, Zelda, Link, Simon Belmont, (that guy from [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Contra_%28video_game%29]Contra[/url]), Mega Man and newly added, Ryu Hayabusa from [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Ninja_Gaiden]Ninja Gaiden[/url].


e-mail


emri, pseudonimi, adrese interrneti (30 letters max), ky texst do te lidhet tek falenderimet.


Fut kodin njesoj si e sheh

Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest