Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Hiyama" Vs "Polio1"


Hiyama


Mashkull
shteti : France
Vs

Polio1


Mashkull
shteti : Norway


Pa renditje
parkim paralel
165.08 piket. tingelloi : 427       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
144.47 piket. tingelloi : 56       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
394.01 piket. tingelloi : 115       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
192.78 piket. tingelloi : 265       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
213.68 piket. tingelloi : 637       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
8687 piket. tingelloi : 97
0
azhornimi i fundit : 4 Tetor 2018 09:56
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Tetor 2018 00:41

Dhe fituesi është... Polio1

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.