Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere - Lojra Flash - Java lojra
Drejtoria - Lojra ne linje - Lojra Flash - Java lojra
Kjo eshte nje seksion i lojrave shume interesante qe mund te luhen me internetin tuaj ne site te tjera.
Agar.io - Lojra me shume lojtare Earn to die - Sport me motora Lost Outpost - Aventure FreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra Guilded Youth - Aventure Damen Barbour Jacken - Sforcim International Kungfu Warior - Qejf Reprisal (Populous remake) - Lojra te vjetra Craequ - Strategji The Love Letter - Aventure Snailiad - Strategji Greens Survive when Reds Die - Strategji The haunted ruins - Aventure untris - Sforcim Synapsis 2 - Aventure
Pepere.org - Lojrat
Këta lojtarë të mirë janë nga skuadra Pepere.org
Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban Crazy Mammoths Capsules Jump Gear - Random One On One Soccer challenge Ringmania 2 Babboon & friends World of Archoon Ringmania Save the earth Rebounds Bilboquet game Kapiten Pépère - Lojra Flash Pépère on the rocks - Lojra Flash Pépère dhe makina e tij - Lojra Flash Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flash rrezik Pépère - Lojra Flash Air Magic Pépère - Lojra Flash Loja e elefantit - Lojra Flash
Programues dhe lojtare
Lojërat të themeluar nga anëtarët së Pepere.örg. Nje numer gjithnje me i madh i krijuesve te lojrave kane besim te piataforma jone ne menyre qe te bejne te njohur lojrat nje publiku sa me te madh. Since 2005, the Pepere.org team is also using this platform to present its games.
Moonlights Tweet Force 21 Balloons Dung 12 Seconds Love Overdose Sproing Reloaded ZIAG! - The Simplest Game On Earth Kersplat Jump Gear 2 Pumpkin Supply Slippery Side Swipe Mega Fortress Spider in the rain Pawel and the Teutonic Castle


Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Agar.io - Lojra me shume lojtare Earn to die - Sport me motora Lost Outpost - Aventure FreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban Pépère on the rocks - Lojra Flash Air Magic Pépère - Lojra Flash World of Archoon Cold Fusion Jump Gear - Random Love Overdose Crazy Mammoths Rebounds Pumpkin Supply Veggie Fling EsTension Ringmania Capture the flag - Sforcim Funky Truck 4WD - Sport me motora Rolling Turtle - Sport me motora Capture the newbies - Aksion Donkey Kong Flash - Lojra te vjetra Classic Clickomania - Lojra te vjetra Find it, 8up - Sforcim ARC - Qejf Up Beat - Qejf Sherlock Holmes : Crime Scene Investigator - Aventure Street Luge  - Sporte Hapland 2 - Aventure Race - Sport me motora Feed me - Aksion Magic Pen 2 - Strategji Ragdoll Cannon 2 - Qejf Submachine 2, The lighthouse - Aventure Planarity - Strategji Ikoncity Air Hockey - Sporte TwinSpin - Strategji Ultimate flash Sonic - Lojra te vjetra Japanese Starwars - Aksion Bubbels - Strategji Comboling - Strategji Fly Plane - Sport me motora Iconien - Sforcim Rich racer - Sport me motora World Cup Pinball - Lojra te vjetra Hatch - Sforcim Rotobo - Strategji ZwoK! - Lojra me shume lojtare Orb - Strategji Multiplayer Crystal Clear - Lojra me shume lojtare One button Bob - Qejf Lunar mouse house 3 - Sforcim Twin Hobbot Rocket! - Qejf Terfili me 4 flete - Sforcim Uniroyal fun cup - Sport me motora La brute - Lojra me shume lojtare Atome - Strategji Quake 3 - Lojra te vjetra Mansion impossible - Strategji WolfenFlash 3d - Lojra te vjetra Zero - Aksion The paper cup - Aksion Jamal And The Wasp Bunker - Aksion Z-Type - Qejf World of sand - Qejf Zyrx - Strategji Stinkoman 20X6 - Stinkogame - Lojra te vjetra Sploder - Lojra me shume lojtare Tetris - Lojra te vjetra Learn to fly - Qejf The amazing and famous Bouncy n' Bob - Qejf The Shell Game - Qejf Flash Chess 3 - Strategji Trackmania Sunrise - Sport me motora Drag Racer 3 - Sport me motora The wand house - Aventure Puff's skate jam - Qejf Dezao - デザヲ - Sforcim Sky fire - Lojra te vjetra Opniyama - Aventure Dirt Bike 2 - Sport me motora Chain Reaction - Sforcim Chromatronix - Strategji Insurgo - Qejf Lost your marbles - Strategji Hot air - Strategji Heart attack - Aksion Galactic Gravity Golf - Sporte Gift - Who am I? - Aventure Scared - Lojra te vjetra ALIAS - Aksion Double Jeu - Sforcim VTT simulator - Sporte Mini golf - Sporte Play with fire 2 - Lojra te vjetra Holmekollen Ski Jump - Sporte Deep Sea Struggle - Strategji Bilboquet game Ringmania 2 Capsules Miners4K Save the earth Soccer challenge Babboon & friends One On One ABC CyBalls 12 Seconds Dung Flash Snake 21 Balloons Kersplat Jump Knight Centrifuge Tweet Force Football Bat Vs Ball 1.0 Diams Critical Mass Cheese planet game Skydiver Fishy Falldown Life of Squid Nano Bot Tunnel Rush Vomiting snake Touch The Bubbles ZIAG! - The Simplest Game On Earth Slippery Side Swipe Sproing Reloaded Camera Mind Suna Sudoku Unicycle Challenge Pawel and the Teutonic Castle Virus Mega Fortress Spider in the rain


Ne pepere po zhvillojme lojra online qe mund te luhen ne browserin tuaj. Perdorim Flash, Java dhe jane hapur te gjitha teknologjive te reja.
Që nga 2004 Peperët kan marrë shumë 44687 lojtarë dhe skuadra. Pepere eshte e perkthyer ne shume gjuhe faleminderit per kontributin e te gjithe vizitoreve.

Lajmet e fundit Lajme - Lajmet e fundit
Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp
7 Nentor 2017 Huge update
     HUUUUUUUGE UPDATE ON PEPERE.org!!!

Nope... kidding... I just added the "Cookies consent" banner which is a mandatory thing on all EU sites now.

Pepere is 13 years aold now, and still alive (kind of).

I'm still alive too and making games, but not Flash games anymore, only iOS and Android. I'm releasing a new game called "BoneSwiper" in a couple of days on iOS and Android. It will be free so check it out.

Seriously, if you're reading this article on an deserted 13 years old site, you're a rock star. Big hugs to all!
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Nqs te pelqen Pèpère, mund te bashkpunosh me patriotet e tu duke e perkthyer ne gjuhen tuaj. Kliko tek ikona e Flamurit per te filluar perktimin.

Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.


Kontakto         Partneret