Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Lojrat e funditLoja me e mire e muajitMe e luajtura e muajit

Moonlights

Loje e krijuar nga jp
Adrese interrneti (http://...)


Tower building game. Build stable structures and reach the moonlights. Keep a node inside the moon for 3 seconds.

Available for your iPhone, iPod touch and iPad with HD graphics, exclusive levels and GameCenter. More infos.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga jp
Perkthyer nga jp


Lojrat
World of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove OverdoseJump Gear 2
Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie FlingEsTension
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashFinal fortress - AksionBumper karts - Sport me motoraDoggles Vs Baron Van Hare - Sport me motora
Gift - Who am I? - AventureYaris Multiplayer - Lojra me shume lojtareInteractive buddy - QejfAlbanese - AksionDropheads - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Luaj
10 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 230277 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jp ( 13 Tetor 2010 09:44) : A new game!
  Profili     Mesazh gary1234 ( 16 Tetor 2010 15:12) : Nice game!
  Profili     Mesazh sidnei.zion ( 24 Qershor 2011 02:46) : Muito bom
  Profili     Mesazh AK712 ( 7 Mars 2012 22:41) : Very nice game jp! One of my favorites, and the music is awesome! Hope to get the highscore eventually! XD
  Profili     Mesazh GRIBO ( 4 Prill 2012 17:27) : gamme hover
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit S777 243 piket.
Me i miri i dites S777 243 piket.