Goal wall shooting 3D - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtGjermanishtNorvegjishtFrengjishtRomanishtTurkishtPortugezePortugezePolakeAnglishtFinlandishtÇeke


Goal wall shooting 3D

26 Prill 2005 10:25
     Move the mouse over the ball click and hold the mouse button. To score, shoot the ball into one of the 3 holes of the wall. A nice game by juggernart.com (Markus Eichler from Germany).
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashDraw Play - StrategjiNobuyuki Forces 3 - AksionMoonlights - Strategji
Chris Ryan's Sniping school - AksionWatcha Got? (Street dance) - SporteTri-achnid - StrategjiSquid Soup Snakes - StrategjiDoom - Lojra te vjetra
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh nemo ( 18 Shtator 2007 23:56) : let me play fifa

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.