Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Lojrat e funditLoja me e mire e muajitMe e luajtura e muajit

Spider in the rain

Loje e krijuar nga admin


You're a spider sitting on a wall. You try to catch flies by jumping on them. The only thing you need to look out for is the rain. If you get wet you'll eventually drop dead.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga admin
Perkthyer nga admin


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashBubble Bobble 2 - Lojra te vjetraBird flight - QejfAim at the Wastepaper Basket (Cyrkam Airtös) - Qejf
Mencia Meltdown - StrategjiDots - StrategjiPa Doink - StrategjiBosozoku fighters - Lojra te vjetraMassive Space Tower Defense - Sforcim
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Luaj
7 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 105576 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh ptitspi ( 20 Tetor 2008 17:10) : Très sympa comme idée :=)
Par contre, j'aurai mis un peu d'autres bestioles car c'est répétitif
  Profili     Mesazh jp ( 20 Tetor 2008 20:01) : Score doesn't save with firefox, don't understand why...
  Profili     Mesazh ryuu ( 26 Prill 2011 19:55) : nice but gets boring ...
  Profili     Mesazh joearmero ( 16 Shtator 2011 02:13) : vamos lá

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit mac and cheese 4908 piket.
Me i miri i dites bandicoot 3616 piket.