Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Lolono" Vs "salih123456"


Lolono


Mashkull
shteti : France
Vs

salih123456


Mashkull
shteti : Turkey


150.29 piket. tingelloi : 3332       PERSERITJE        
parkim paralel
174.77 piket. tingelloi : 43       PERSERITJE        
96.27 piket. tingelloi : 1791       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.02 piket. tingelloi : 25       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
394.39 piket. tingelloi : 75       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
195.53 piket. tingelloi : 77       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
226.38 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10633 piket. tingelloi : 51
25.2
azhornimi i fundit : 26 Maj 2018 13:20
shtypi100
azhornimi i fundit : 13 Maj 2018 12:52

Dhe fituesi është... salih123456

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.