Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "xflames" Vs "Coen"


xflames


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

Coen


Mashkull
shteti : Poland


170.83 piket. tingelloi : 100       PERSERITJE        
parkim paralel
170.42 piket. tingelloi : 137       PERSERITJE        
145.91 piket. tingelloi : 28       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.86 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        
393.07 piket. tingelloi : 187       PERSERITJE        
frena dore Pépère
393.89 piket. tingelloi : 128       PERSERITJE        
198.08 piket. tingelloi : 18       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
193.43 piket. tingelloi : 231       PERSERITJE        
225.74 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
225.71 piket. tingelloi : 39       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10529 piket. tingelloi : 53
83.7
azhornimi i fundit : 18 Qershor 2018 01:56
shtypi100
azhornimi i fundit : 10 Qershor 2018 10:29

Dhe fituesi është... Coen

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.