|  
  
 
 | 
    |  |  |  |  
|  |      Tällähetkellä on 6 peliä, joilla on sama tekijä, Sean Hawkes. Ne pelit ovat hyvin tehtyjä ja suunniteltuja. 'Houses'-pelissä sinun täytyy siirtää palikoita oikeisiin kohtiin voittaaksesi. Se on periaattessa aivan kuten Tangram, mutta sillä on pari muutosta.|  | Muutamia Strategia Pelejä | 5 maaliskuu 2008 07:44 | 
 'Clack'-pelit ovat kuten Goldburger TO GO!-peli. Sinun pitää saada aikaiseksi ketjureaktio. Klikkaa tikkuja saadaksesi ne pidemmiksi.
 'Fourdown':issa sinun pitää poistaa neliöitä klikkaamalla siinä samalla linjalla. Sinä ammut yhtaikaa ylös, alas, vasemmalle ja oikealle, joten koeta käyttää mahdollisimman vähän panoksia.
 Lähettäjä WormholeKääntäjä Wormhole
 |  |  
    |  |  |  |  
 Pelit
 Viimeisimmät viestit  Jotta voit lähettää viestin, täytyy sinun olla rekisteröitynyt ja sisäänkirjata itsesi.  
 |