Adresar Hry
FrancouzskyPolskyTureckyNěmeckyHolandskyPortugalskyPortugalskyFinskyAnglicky
Česky
Italsky

Co je nového?

13 kveten 2006
    
Téměř každý den tvůrci her posílají své nejnovější výtvory na Pepere, abychom je posoudili a případně zařadili na naše stránky. Jedním příkaldem je skvělá nová hra myDiamon od allardp. Dvě neuvěřitelné nové Java hry miners4K a Fastshoot 2 byly taky nedávno přidány. Ta druhá je pokračováním hry, kterou vytvořil mig. Ačkoli víme, že je velmi talentovaný, pokaždé se mu podaří nás ohromit, když na Pepere pošle novou hru. qplaygames také vytvořil pár nových her, které jsme přidali na náš rostoucí seznam. Jsou to Cold Fusion a můj osobní favorit Cyballs.
Chtěl bych poděkovat všem tvůrcům, kteří vložili do Pepere důvěru a dovolili, abychom ukázali jejich nové a kreativní hry.
Tvůrci her dělají hry, abychom se my všichni mohli bavit a jediný způsob, jak hry vylepšit nebo dovést k dokonalosti, je přes zpětnou vazbu od hráčů jako jste vy. Prosím neváhejte napsat konstruktivní komentář nebo návrh, který podle vás vylepší hry. A férové a upřímné hodnocení hry také pomůže vylepšit proces tvorby. Takový typ zájmu, povzbuzení a dokonce kritiky pomůže tvůrcům vylepšit jejich "řemeslo" a vypilovat dovednosti. Tohle je příležitost, kde získávají obě strany, jak hráči, tak tvůrci her. Hráči se dostanou k testování nejnovějších her a tvůrcům je dána příležitost získat hodnotný příspěvek a povzbuzení.

Nová Pepere hra je v poslední fázi vývoje a brzy bude vydána. Její ústřední téma je fotbal a bude se jmenovat Soccer Challenge...

Mnozí z vás už hráli nejnovější Peperovu hru Ringmania 2. S radostí můžu říct, že jsem od členů obdržel velmi dobrou zpětnou vazbu a chtěl bych poděkovat všem, kteří si udělali čas a poslali své komentáře.

Rád bych udělal pár změn, které myslím zlepší tento web.
První je vytvořit fórum, věnované na pomoc tvůrcům flashových a Java her.
Dále zvažuji newsletter, k jehož odebírání by se členové mohli přihlásit. Byl by ve formě e-mailových oznámení, které by členům daly vědět, pokud se na stránce objeví nové hry.
Také by mohlo být zajímavé vytvořit podkategorie a zahrnout nové hry do "Pepere soubojů".
Dalším nápadem, který zvažuji, je systém, pravděpodobně využívající hlasování, který povzbudí členy, aby poskytli své názory a návrhy o tom, co by chtěli na stránkách v budoucnu přidat nebo změnit.
Naší prioritou stále zůstává vývoj nových her, takže může chvilku trvat, než se tyto nápady dotvoří a uskuteční v praxi.^_^.

  [Pošli opravuČesky]

Podrobit se od jp
Přeložil burfyPoslední vzkazy Poslední vzkazy
  Profil     Zprava vzkaz jp ( 18 kveten 2006 16:32) : Yep you're right, you're a good private . The page is only available for the administrators (included Coen) and those who wish to beta test the game. But it's nearly ready now, so there's no need for further beta test. I have nearly completed another game on soccer with the same engine that will be released by 2 or 3 weeks too.
  Profil     Zprava vzkaz Oris.Marii ( 18 kveten 2006 19:35) : I see
It's probably just as hard as basketball challenge which means I'll suck at it ^^
  Profil     Zprava vzkaz jp ( 22 kveten 2006 14:57) : Well, the game is released, we'll see if you suck at it or not .
  Profil     Zprava vzkaz Oris.Marii ( 22 kveten 2006 20:48) : 4th for now.. but it's just out so we'll see :P It's easier than basketball challenge anyway
  Profil     Zprava vzkaz Coen ( 30 kveten 2006 13:09) : Easier than basketball, no way!
Musite se prihlasit a registrovat