Adresar Hry
AnglickyFrancouzskyFinsky
Česky
PortugalskyPortugalskyItalskyPolskyNěmeckyTureckyNorskyHolandskyŠpanělskyHebrejskyDánskyRumunskySlovenskyMaďarskyŠvédskyKatalánskyChorvatskyŘeckyČínsky (zj.)AlbánskyRuskyEsperantemJaponskyPomozte nam prelozit vse do vaseho oblibeneho jazyka.ArabskyKorejskySlovinskyEstonianIcelandic

Novinky - Online hry


48 Novinky.
Pokud sem chcete posilat clanky, prosime kontaktujte webmastera..


18 cervenec 2023 Flash is alive, Pepere is alive!
     Er.. well, as you know, Flash is dead since the 1 jan 2021. And our dear pepere is a site games made with Flash. BUT. For those. Who still wants. To play the games. You can install the Flashbrowser. What is this? It's an open source browser (based on Chromium which is also open source), that uses the latest flash plugin released by Adobe in 2020. As far as I can know, it's safe, at least on Pepere games.
Happy holidays to all of you and see you very very soon for next update (in 10 years).
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(2)Podrobit se od jp
Přeložil jp


15 duben 2019 Backend update
     The site was storing passwords in clear until now in the database, this was a risky situation in case a hacker breaks into the database. From now on, it's fixed, passwords are hashed and old passwords have been hashed too. I've wanted to do this for a long time, and I'm glad it's done now.
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(1)Podrobit se od jp
Přeložil jp


7 listopad 2017 Huge update
     HUUUUUUUGE UPDATE ON PEPERE.org!!!

Nope... kidding... I just added the "Cookies consent" banner which is a mandatory thing on all EU sites now.

Pepere is 13 years aold now, and still alive (kind of).

I'm still alive too and making games, but not Flash games anymore, only iOS and Android. I'm releasing a new game called "BoneSwiper" in a couple of days on iOS and Android. It will be free so check it out.

Seriously, if you're reading this article on an deserted 13 years old site, you're a rock star. Big hugs to all!
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(8)Podrobit se od jp
Přeložil jp


23 kveten 2011 A post every year ?
     I wanted to post something on pepere.org and I just realized that I posted exactly one year ago! I'm as regular as clockwork!

I'm very busy with my indie game developer job right now but I'm still visiting pepere.org and adding new games in directory every week.

Want to see some of my iPhone games? I plan to make new Flash games soon, so stay tuned

If you want to reach me, the fastest way is to use twitter. Post a tweet starting with @jpsarda and I'll answer quickly.
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(1)Podrobit se od jp
Přeložil jp


23 kveten 2010 40 000 members
     Our 40 000th pepere.org member is a girl from Poland : cinek595. There is nothing to win, but congratulations anyway.
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(0)Podrobit se od jp
Přeložil jp


29 listopad 2009 Edge
     Tim Langdell suing anyone who uses the word "edge" without licensing it from him.
In an apparent move to band against Tim Langdell's over aggressive defense of the trademark "EDGE", a number of indie developers have made announcements today that their games will incorporate the EDGE name.

The world is crazy .
[PřeložitČesky]   [Pošli opravuAnglicky]
Komentare(2)Podrobit se od jp
Přeložil jp


18 září 2008 Jednoduché ukládání skóre
     Tato zpráva je určena pro tvůrce Flashových her.

Kód pro ukládání highscore se změnil, aby byl co nejjednodušší.

Teď musíte do svých her vložit jen tento řádek:

ExternalInterface.call("saveGlobalScore",score);

Může být ještě něco jednoduššího?
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(4)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


20 unor 2008 Pořád žijeme
     Pepere je stále naživu!

Poslední dobou na pepere moc nových her nepřibylo, přesto každý týden přidáme 3 nové hry do adresáře online her, za velké pomoi Wormhole a ...

Pracuji teď intenzivně na novém projektu, novém webu a nových hrách. Nový web v testovací fázi najdete tady: Bonus Level.Org. Pokud budete chtít testovat (prozatím tam moc zábavy není, jsou to jen testy), budete potřebovat pozvánku, o kterou si můžete napsat sem (pošlu vám ji v soukromé zprávě).

Hráči Capsules hned zjistí, že BonusLevel.org se touto hrou inspiroval. Hra Capsules je neuvěřitelné dobrodružství s více než 322 oficiálními a 500 přijatými levely, které vytvořila komunita hráčů! Říkal jsem si, že by mohl být skvělý nápad postavit web věnovaný pouze hrám s online editory.

Prozatím je na BL jen jedna hra, ale velmi brzy přibyde jedna od tonypa a další ode mne (s názvem Rolling Turtle a využívající engin podobný tomu, který byl použit ve hře Jump gear). A někdy na BL vyjde taky Jump Gear 2. Takže zůstaňte na příjmu.

Doufám, že časem budou hry na BL hratelné s highscores i na pepere.org.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(7)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


19 kveten 2007 Brzy bude nová hra
     Brzy bude nová pepere hra. Je to malá kratochvíle s názvem "Crazy mammoths" - blázniví mamuti, závod zamrzlých mamutů. Tady máte pár screenshotů.
Testeři jsou vítáni.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(20)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


6 duben 2007 Havaroval dlaší pevný disk
     Zase jednou smůla, pevný disk serveru pepere.org spadnul. Tentokrát se neztratila žádná data (díky bohu), všechny levely hry Capsules jsou v bezpečí .
Po dvou dnech, kdy byl web nepřstupný, už je zase zpátky, ale pár dní se tu můžou vyskytovat chyby.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(1)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


13 leden 2007 Hledají se beta-testeři a tvůrci levelů!
    
Další hra se jmenuje "Capsules" a teď už je celkem zdokonalená. Je to druh hry založené na web2.0, kde si členové vytváří své vlastní levely. Systém je úplně nový a proto potřebuji testery, aby zkontrolovali, jestli všechno funguje správně. Testeři musí mluvit anglicky nebo francouzsky. Cílem je také během testování vytvořit pár dobrých levelů. Pokud máte zájem, pošlete krátký komentář a já vás zkontaktuju, až bude hra připravena k testování.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(23)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


2 leden 2007 Šťastný nový rok 2007
     Ahoj všichni! Šťastný nový rok a vše nejlepší v roce 2007!
Jsem stále tady a pracuji na nových hrách. Samozřejmě se pořád dělá "Jump gear Level Edition", ale ještě předtím bude další nová hra (nebo 2). Proč? Protože chci otestovat nový systém editace a sdílení na nějaké jednodušší hře než je Jump Gear. Nový systém vám umožní vytvářet levely a sdílet je se všemi návštěvníky. Levely budou moderované, což znamená, že některé (špatně udělané, nudné, ty co už tu byly...) nebudou přijaty a hráči nebudou muset hrát stejné levely pořád dokola, budou jen levely, které přinášejí něco nového.

Hlavní události roku 2006


- Sekce 2xFlash přijala tento rok asi 30 nových her. Nejsme profesionální tvůrci her, ale děláme co můžeme, abychom poskytli nové a příjemné hry. Děkujeme moc všem tvůrcům, kteří věřili pepere.org a ukázali svou práci.

- X-man je stále náš světový šampión, ale yusuf123 a abdussamed se velmi rychle učí.

- Jump Gear se stal velmi populární, jen 5 měsíců po uvedení už má na kontě 400000 návštěv. Zvláštní díky patří Yanism38, abdussamed a dalším velmi dobrým hráčům za zajímavý souboj na listině highscores.


A co dále?


- Nový systém sdílení levelů.

- Nové hry.

- Vylepšení webu (oblíbené, oznámení na e-mail, "kdo je online"... a další).

Ahoj!
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(2)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


18 cervenec 2006 Jak udělat jednoduchou flashovou hru?
    
Často od lidí dostávám e-maily, kde se ptají "Ahoj, můžeš mi říct, kde mám začít, abych udělal flashovou hru?".

Na to není jednoduchá odpověď. V tomto článku uvedu některé zajímavé odkazy, se kterými můžete začít a také jít hlouběji. Nezapomeňte, že Flash je pouze nástroj. Tento článek se zaměřuje na technickou stránku tvorby her, ale uvědomte si, že hra má mnoho dalších aspektů: návrh hry a levelů, přitažlivý způsob hry, grafika.. a především musí být radost si ji zahrát a musí přinášet něco nového.
...Čet více...

  [Pošli opravuČesky]
Komentare(13)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


13 kveten 2006 Co je nového?
    
Téměř každý den tvůrci her posílají své nejnovější výtvory na Pepere, abychom je posoudili a případně zařadili na naše stránky. Jedním příkaldem je skvělá nová hra myDiamon od allardp. Dvě neuvěřitelné nové Java hry miners4K a Fastshoot 2 byly taky nedávno přidány. Ta druhá je pokračováním hry, kterou vytvořil mig. Ačkoli víme, že je velmi talentovaný, pokaždé se mu podaří nás ohromit, když na Pepere pošle novou hru. qplaygames také vytvořil pár nových her, které jsme přidali na náš rostoucí seznam. Jsou to Cold Fusion a můj osobní favorit Cyballs.
Chtěl bych poděkovat všem tvůrcům, kteří vložili do Pepere důvěru a dovolili, abychom ukázali jejich nové a kreativní hry.
Tvůrci her dělají hry, abychom se my všichni mohli bavit a jediný způsob, jak hry vylepšit nebo dovést k dokonalosti, je přes zpětnou vazbu od hráčů jako jste vy. Prosím neváhejte napsat konstruktivní komentář nebo návrh, který podle vás vylepší hry. A férové a upřímné hodnocení hry také pomůže vylepšit proces tvorby. Takový typ zájmu, povzbuzení a dokonce kritiky pomůže tvůrcům vylepšit jejich "řemeslo" a vypilovat dovednosti. Tohle je příležitost, kde získávají obě strany, jak hráči, tak tvůrci her. Hráči se dostanou k testování nejnovějších her a tvůrcům je dána příležitost získat hodnotný příspěvek a povzbuzení.

Nová Pepere hra je v poslední fázi vývoje a brzy bude vydána. Její ústřední téma je fotbal a bude se jmenovat Soccer Challenge...

Mnozí z vás už hráli nejnovější Peperovu hru Ringmania 2. S radostí můžu říct, že jsem od členů obdržel velmi dobrou zpětnou vazbu a chtěl bych poděkovat všem, kteří si udělali čas a poslali své komentáře.

Rád bych udělal pár změn, které myslím zlepší tento web.
První je vytvořit fórum, věnované na pomoc tvůrcům flashových a Java her.
Dále zvažuji newsletter, k jehož odebírání by se členové mohli přihlásit. Byl by ve formě e-mailových oznámení, které by členům daly vědět, pokud se na stránce objeví nové hry.
Také by mohlo být zajímavé vytvořit podkategorie a zahrnout nové hry do "Pepere soubojů".
Dalším nápadem, který zvažuji, je systém, pravděpodobně využívající hlasování, který povzbudí členy, aby poskytli své názory a návrhy o tom, co by chtěli na stránkách v budoucnu přidat nebo změnit.
Naší prioritou stále zůstává vývoj nových her, takže může chvilku trvat, než se tyto nápady dotvoří a uskuteční v praxi.^_^.

  [Pošli opravuČesky]
Komentare(6)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


27 brezen 2006 Černá neděle pro francouzský internet
     Redbus Interhouse (Paříž), datacentrum, kde je umístěno naše zařízení, včera zažil větší energetickou krizi. Tisíce francouzských webů včetně pepere.org zhavarovaly. Zásah na hlavním jističi se odehraje dnes. Pepere.org může být tudíž dnes zase nestabilní.
Omlouváme se za nepříjemnosti.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


22 leden 2006 Havárie serveru
     S lítostí oznamujeme, že dnes havaroval harddisk serveru. Databáze byla obnovena z 9. ledna. Hodně dat je ztraceno a je nám líto všech, kteří mezitím zaznamenali highscores i těch, co udělali nějaké překlady.  [Pošli opravuČesky]
Komentare(2)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


31 prosinec 2005 Šťastný a veselý rok 2006!
     Pro tento nový rok Pepere.org samozřejmě pracuje na nové hře. Hlavní koncept je hotový, ale vývoj bude těžká práce. A taky přemýšlím o pokračování hry Ringmania.

Dále se budu snažit zlepšit pepere.org a umožnit posílat komentáře k hrám v adresáři a k článkům v novinkách.

Možná doplním možnost darovat peníze přes Paypal. Protože tvorba her není moje hlavní aktivita, jediný způsob jak vydat více lepších her jsou peníze.

Tento rok 2005, po 57376 pokusech v různých hrách na pepere.org, gratulujeme X-man, který se stal šampiónem "Pepere.org soubojů". Jsem si jistý, že Rodrigo.Riveros se bude snažit získat během roku 2006 titul zpět. Mimochodem, pro ty z vás, kdo máte rádi orkut, Rodrigo vytvořil orkut pepere.org komunitu.

Na konec a jako obvykle velké díky adminům pepere.org a překladatelům z celého světa, kteří obětovali trochu času, aby nám pomohli vytvořit tento web.

Šťastný nový rok vám všem !
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(4)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


9 říjen 2005 Ringmania je venku!
     Ringmania, nová pepere.org flashová hra, byla vydána!
Koncept hry je něco mezi hrami Bubble Bobble, Incas a Tetris, ale přináší nové nápady.
K dispozici je 17 levelů (prozatím) se zvyšující se obtížností a editor levelů.
Děkujeme HB10 (level 8) a dewas ze jejich příspěvek.

Mimochodem, venku je taky flash player verze 8, tak si nezapomeňte aktualizovat své playery. Aktualizace.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


15 srpen 2005 Pěkná nová minihra
     Od posledních novinek uběhlo hodně času. Pepere.org stále žije. Pořád zásobujeme online adresář těmi nejlepšími online hrami, které každý den najdeme.
A chtěl bych poděkovat kek za Rozčilující hru, kterou právě vložil do sekce 2xFlash!
Vývoj další hry (možná s názvem Bubblemania) pěkně pokračuje... Jako obvykle děkujeme celému týmu za překlady a podporu.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0)Podrobit se od jp
Přeložil burfy


11 kveten 2005 Hry, hry a ještě další hry
     Toto jsou poslední novinky:
1) Možná jste si všimli, že stránky se teď na pepere.org načítají mnohem rychleji. Web nyní hostuje na úplně novém linux serveru, aby zvládal vzrůstající počet návštěvníků. Teď už můžeme začít přemýšlet o multiplayer hrách.
2) Pro 2xFlash hry jsou nyní dostupné statistiky podle zemí.
3) Přihlaste si/odhlaste odebírání newsletteru pepere.org úpravou ve vašem profilu.
4) Venku je nová hra pepere.org, která je něčím mezi klasickými hrami "Zachraň svou základnu" a "Asteroids" a je založená na zručnosti s klávesnicí: Zachraňte zemi.
5) Tvůrci flashových her vložili mnoho nových her (Striking saints, Centrifuga, Diams, ...) do sekce 2xFlash. Děkujeme jim všem za jejich tvořivost a za to, že věří pepere.org.
  [Pošli opravuČesky]
Komentare(0)Podrobit se od jp
Přeložil burfy

Pages : 1  2  3  Dalsi