Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiChiński uproszczonyAlbanaisRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic

News - Gry online


48 News.
Jeśli chcesz opublikować artykuł, skontaktuj się z webmasterem.


18 lipiec 2023 Flash is alive, Pepere is alive!
     Er.. well, as you know, Flash is dead since the 1 jan 2021. And our dear pepere is a site games made with Flash. BUT. For those. Who still wants. To play the games. You can install the Flashbrowser. What is this? It's an open source browser (based on Chromium which is also open source), that uses the latest flash plugin released by Adobe in 2020. As far as I can know, it's safe, at least on Pepere games.
Happy holidays to all of you and see you very very soon for next update (in 10 years).
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(2)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez jp


15 kwiecień 2019 Backend update
     The site was storing passwords in clear until now in the database, this was a risky situation in case a hacker breaks into the database. From now on, it's fixed, passwords are hashed and old passwords have been hashed too. I've wanted to do this for a long time, and I'm glad it's done now.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(1)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez jp


7 listopad 2017 Huge update
     HUUUUUUUGE UPDATE ON PEPERE.org!!!

Nope... kidding... I just added the "Cookies consent" banner which is a mandatory thing on all EU sites now.

Pepere is 13 years aold now, and still alive (kind of).

I'm still alive too and making games, but not Flash games anymore, only iOS and Android. I'm releasing a new game called "BoneSwiper" in a couple of days on iOS and Android. It will be free so check it out.

Seriously, if you're reading this article on an deserted 13 years old site, you're a rock star. Big hugs to all!
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(8)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez jp


23 maj 2011 Post co rok?
     Chciałem coś opublikować na pepere.org i uświadomiłem sobie że ostatni wiadomość jest dokładnie sprzed roku. Dokładność jak w szwajcarskim zegarku!

Praca przy tworzeniu gier zajmuje mi obecnie bardzo dużo czasu, ale nadal pojawiam się tu raz w tygodniu żeby dodać nowe gry do katalogu.

Chcesz zobaczyć moje gry na iPhone? Planuję stworzenie nowej gry Flash, więc bądźcie czujni

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to najszybszym sposobem będzie twitter. Ćwierknijcie na @jpsarda a ja szybko odpowiem.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


23 maj 2010 40 000 użytkownik
     40 000 zarejestrowany użytkownik pepere.org to dziewczyna z Polski : cinek595. Nagrody nie przewidziano, ale gratulujemy serdecznie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


29 listopad 2009 Edge
     Tim Langdell pozwie każdego, kto użyje słowa "edge" bez licencji udzielonej przez niego.
W odpowiedzi na tę agresywną obronę marki Tim Langdella "EDGE", grupa niezależnych twórców ogłosiła rozpoczęcie wydanania własnych gier pod nazwą EDGE.

Dziwny jest ten świat
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


18 wrzesień 2008 Uproszczone wysyłanie najlepszych wyników
     Wiadomość skierowana do twórców gier we Flashu.
Wysyłanie najlepszych wyników zostało bardzo uproszczone.
Teraz wystarczy wstawić taką linię kodu do Twojej gry:
ExternalInterface.call("saveGlobalScore",score);
Czy może być jeszcze prościej?
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Coen


20 luty 2008 Wciąż żywy
     Pepere wciąż żyje!

Nie pojawia się tu ostatnio wiele gier, wciąż dodajemy 3 gry tygodniowo do Katalogu gier online przy wielkiej pomocy Wormhole.

Ostatnio dużo pracuję nad nowym projektem, nową stroną i nowymi grami. Nowa strona jest w fazie testów: Bonus Level . Org. Jeśli chcesz wziąć w nich udział, musisz otrzymać zaproszenie. Aby je dostać napisz do mnie (wyślę je w Prywatnej Wiadomości).

Ci, którzy grali w Capsules szybko zorientują się, że BonusLevel.org została zainspirowana tą grą. Capsules to gra w której są 322 oficjalne i 500 zaakceptowanych poziomów stworzonych przez społeczność! Stąd pomysł stworzenia strony dedykowanej dla takich edytorów.

Na razie znajduje się tem jedna gra, lecz niedługo pojawi się następna, stworzona przez tonypa i kolejna stworzona przeze mnie. Będzie się nazywała Rolling Turtle i będzie używała enginu podobnego do Jump gear. A w przyszłości Jump Gear 2 będzie dostępny na BL.

Mam też nadzieję, że w gry stworzone na BL uda się grać na pepere.org z zapisem wyników.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(7)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


19 maj 2007 Jest już nowa gra
     Nowa gra pepere już powstała. Jest to "pożeracz" czasu zwany "Crazy mammoths" ("Zwariowane mamuty"), wyścig zamrożonych mamutów. Poniżej przedstawiam parę screenów.
Gracze mile widziani.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(20)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Grizz


6 kwiecień 2007 Kolejna awaria dysku twardego
     Niestety po raz kolejny dysk twardy w serwerze pepere.org uległ awarii. Tym razem obyło się bez utraty danych. Wszystkie poziomy z Capsules game są bezpieczne .

Po dwóch dniach przestoju strona już działa, lecz jeszcze przez kilka dni mogą pojawiać się błędy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


13 styczeń 2007 Poszukiwani beta-testerzy oraz twórcy poziomów gier!
    
Tytuł następnej gry to "Capsules", prace nad nią są już dość zaawansowane. Jest to gra rodzaju web2.0, gdzie gracze mają możliwość tworzenia swoich własnych poziomów. System jest dość nowy, dlatego też potrzebuję testerów, którzy sprawdzą, czy wszystko działa poprawnie. Osoby testujące muszą znać język angielski lub francuski. Celem tej akcji jest też stworzenie paru dobrych poziomów podczas testów. Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu dodaj krótki komentarz do newsa, a ja skontaktuję się z Tobą, kiedy system będzie gotowy do testów.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(23)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Coen


2 styczeń 2007 Szczęśliwego Nowego Rooku 2007!
    
Witam wszystkich! Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Jestem tutaj cały czas pracując nad nowymi grami. Cały czas w produkcji jest "Jump gear Level Edition", ale wcześniej pojawi się inna gra (może dwie). Dlaczego? Ponieważ chciałem przetestować nowy system tworzenia i udostępniania poziomów gry na prostszej grze niż Jump Gear. Nowy system pozwoli wam tworzyć własne poziomy i udostępniać je dla wszystkich graczy. Poziomy będą moderowane, co oznacza że niektóre z nich (źle zrobione, nudne, powtarzające się...) nie będą akceptowane i gracze nie będą musieli grać na takich samych poziomach cały czas, będą grali na nowych i interesujących poziomach.


Główne wydarzenia roku 2006


- W sekcja 2xFlash pojawiło się 30 nowych gier w tym roku. Nie jesteśmy profesjonalnymi twórcami gier, ale robimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczać nowatorskie i przyjemne gry. Dziękuję wszystkim twórcom, którzy zaufali pepere.org aby pokazać swoje prace.

- X-man jest cały czas naszym mistrzem świata, ale yusuf123 i abdussamed uczą się bardzo szybko.

- Jump Gear została nową bardzo popularną grą z 400000 odwiedzić w ciągu 5 miesięcy od daty zaprezentowania tej gry. Specjalne podziękowania dla Yanism38, abdussamed i innych bardzo dobrych graczy za ich zainteresowanie walką o najlepsze wyniki.


Co w przygotowaniu?


- Nowy system tworzenia i udostępniania poziomów.

- Nowe gry.

- Usprawnienia funkcjonowania strony (ulubione, informowanie mailem, "kto jest online"... i wiele innych).
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Coen


18 lipiec 2006 Jak stworzyć prostą grę we Flash?
    
Często otrzymuję od ludzi maile z pytaniem "Od czego muszę zacząć, by stworzyć grę we Flashu?".

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. W tym artykule znajdzie kilka linków od których możecie zacząć by później samodzielnie zgłębiać temat. Nie zapominajcie że Flash jest tylko narzędziem. Ten artykuł skupia się na technicznej stronie tworzenia gry, a to tylko jeden z aspektów tego procesu, który obejmuje również: plan gry i projekt poziomów, mechanizm gry czy grafikę która zainteresuje gracza. Ale przede wszystkim musi ona być zabawna i innowacyjna.
...Czytaj więcej...

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(13)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez gfd


13 maj 2006 Co nowego?
    
Kilka nowych gier zostało dodanych w tych dniach. Wspaniała gra myDiamon zrobiona przez allardp, świetne gry napisane w javie miners4K i Fastshoot 2, oby dwie zrobione przez mig za każdym razem coś ulepsza i wprzesyła na Pepere nowe gry. Zostały także dodane gry Cold fusion i Cyballs (moja ulubiona) zrobione przez qplaygames.

Dziękuję wszystkim twórcom gier, którzy zaufali Pepere i podesłali swoje wspaniałe gry. Musze także przypomnieć, że twórcy gier potrzebują wsparcia . Nie bójcie i nie wachajcie się czy komentować i oceniać ich pracę if you. To na pewno pomoże im poprawić błędy i zachęci ich do wysyłania kolejnych wspaniałych gier.


Piłkarskie Wyzwanie, kolejna gra Pepere...

Jak juz pewnie zauwazyliście gra Ringmania 2 została juz ukończona. Podczas robienia tej gry mialem bardzo duże wsparcie z waszej strony, co mnie bardzo cieszy.

Kolejna gra Pepera będzie zrobiona w klimacie piłki noznej. Jest ona bliska ukończeniu i będzie nazywać się "Piłkarskie Wyzwanie" ^_^ ...

Teraz chciałbym powiedzieć parę słów na temat życia strony. Zamierzam uruchomić forum, aby pomóc twórcom gier we flashu i javie. Zamierzam też dodać nowe funkcje dla użytkowników takie jak powiadmonienie, że została dodana lub niedługo będzie dodana nowa gra. Jestem tez bardzo zainteresowany dodaniem podkategorii i nowych gier w "walkach pepere". Kończąc już ten news myślę sobie, że stworzenie ankiet, w których użytkownicy mogli by wyrażać swoje opinie na temat zmian na stronie było by bardzo użyteczne i pomocne. Na konieć pragnę powiedzieć wam, że nadal naszym najwyższym priorytetem jest tworzenie nowych gier ^_^.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Simek


27 marzec 2006 Czarna niedziela dla francuskiego internetu
     Redbus Interhouse (Paryż), Centrum Danych gdzie zlokalizowany jest nasz sprzęt stanęło wczoraj przed poważnym kryzysem energetycznym. Tysiące francuskich domen w tym pepere.org, zostało wyłączonych. Naprawa głównego przełącznika będzie miała miejsce dzisiaj. Z tego powodu mogą nastąpić pewne przerwy przy dostępie do pepere.org.
Przepraszamy za niedogodności.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Coen


22 styczeń 2006 Awaria serwera
     Z przykrością zawiadamiamy, iż dziś nastąpiła awaria servera. Baza danych została odzyskana z pliku z dnia 9 stycznia. To oznacza poważną utratę danych, przepraszamy wszystkich, którzy od tego czasu zdobywali punkty w grach i wykonywali tłumaczenia.  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez WRonX


31 grudzień 2005 Szczęśliwego Nowego Roku 2006!
     Na Nowy Rok, Pepere.org oczywiście pracuje nad nową grą. Ogólne założenia są już gotowe, ale wprowadzenie ich w życie będzie ciężką pracą. Myślę też o sequelu Ringmanii.

Będę też próbował ulepszyć interfejs prepere.org, aby pozwalał dodawać własne komentarze do gier w katalogu i newsów.

Być może umożliwię też wsparcie przez PayPal'a. Jako że tworzenie gier nie jest tym, z czego żyję, jedyną drogą do wypuszczenia większej ilości lepszych gier są pieniądze.

W roku 2005 po 57376 próbach swoich sił w grach na pepere.org gratulacje składam użytkownikowi X-man, który został mistrzem "Walk pepere.org". Z pewnością Rodrigo.Riveros spróbuje odzyskać swój tytuł w roku 2006. Na marginesie, Rodrigo utworzył orkut pepere.org comunity.

Na koniec, jak zwykle, wielkie dzięki dla adminów pepere.org i tłumaczy z całego świata, którzy poświęcają swój czas dla tej witryny.

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez WRonX


9 październik 2005 Już jest Ringmania!
     Ringmania, to nowa gra flash ze stajni pepere.org!
Koncepcja gry to mieszanka Bubble Bobble, Incas i Tetrisa, ale rozszerzona o nowe rozwiązania.
Dostępne jest 17 (na razie) leveli o wzrastającym poziomie trudności oraz edytor poziomów. Podziękowania dla HB10(poziom 8) i dewas za ich wkład.

Poza tym, pojawiła się 8 wersja flash playera. Możesz go pobrać Tutaj.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


15 sierpień 2005 Świetna nowa mini gra
     Dużo wody w Wiśle upłynęło od czasu ostatniego newsa, jednak Pepere.org nadal żyje. Nadal możecie korzystać z katalogu online zawierającego najlepsze gry, które udało nam się znaleźć w Sieci.
Podziękowania dla kek za Denerwującą Grę, którą dodał do sekcji 2xFlash!
Prace nad nową grą (być może nazwę ją Bubblemania) idą całą parą... Jak zwykle serdeczne dzięki dla całego zespołu tłumaczy i tych którzy nas wspierają.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Domel


11 maj 2005 Gry, gry i jeszcze więcej gier
     Ostatnie najnowsze wiadomości:
1) Może zauważyliście, że strona wczytuje się teraz dużo szybciej. Jest to spowodowane tym, iż portal został umieszczony na nowym serwerze linuxowym, aby sprostać cały czas zwiększającej się liczbie graczy. Teraz możemy pomyśleć o grach multiplayer.
2) Statystyki według krajów są już dostępne dla sekcji 2xFlash.
3) Możliwe jest uzyskanie subskrybcji lub zrezygnowanie z niej przez edytowanie swoje profilu.
4) Pojawiła się nowa gra pepere.org, coś pomiędzy klasyką "Save your base" i "Asteroïds" , oparta na umiejętności gry na klawiaturze : Ocal ziemię.
5) Wiele nowych gier (Nalot Świętych, Centryfuga, Diams, ...) dodanych do katalogu 2xFlash. Dziękujemy wszystkim autorom tych gier za ich twórczość i zaufanie do pepere.org.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0)Wprowadzone przez jp
Tłumaczone przez Coen

Pages : 1  2  3  Następne