Adresar Hry
Anglicky
Česky
FinskyFrancouzskyEsperantemPolskyRumunskyPortugalskyPortugalskySlovenskyDánskyČínsky (zj.)

Pořád žijeme

20 unor 2008
     Pepere je stále naživu!

Poslední dobou na pepere moc nových her nepřibylo, přesto každý týden přidáme 3 nové hry do adresáře online her, za velké pomoi Wormhole a ...

Pracuji teď intenzivně na novém projektu, novém webu a nových hrách. Nový web v testovací fázi najdete tady: Bonus Level.Org. Pokud budete chtít testovat (prozatím tam moc zábavy není, jsou to jen testy), budete potřebovat pozvánku, o kterou si můžete napsat sem (pošlu vám ji v soukromé zprávě).

Hráči Capsules hned zjistí, že BonusLevel.org se touto hrou inspiroval. Hra Capsules je neuvěřitelné dobrodružství s více než 322 oficiálními a 500 přijatými levely, které vytvořila komunita hráčů! Říkal jsem si, že by mohl být skvělý nápad postavit web věnovaný pouze hrám s online editory.

Prozatím je na BL jen jedna hra, ale velmi brzy přibyde jedna od tonypa a další ode mne (s názvem Rolling Turtle a využívající engin podobný tomu, který byl použit ve hře Jump gear). A někdy na BL vyjde taky Jump Gear 2. Takže zůstaňte na příjmu.

Doufám, že časem budou hry na BL hratelné s highscores i na pepere.org.
  [Pošli opravuČesky]

Podrobit se od jp
Přeložil burfyPoslední vzkazy Poslední vzkazy
  Profil     Zprava vzkaz trkzgr ( 25 unor 2008 13:31) : id like to test too
  Profil     Zprava vzkaz jp ( 25 unor 2008 22:07) : I sent you an invite. Thx
  Profil     Zprava vzkaz spaceplant ( 25 duben 2008 19:20) : HAve you guys checked out Magic Pen yet? It's like crayon physics, but in flash, and actually better.
  Profil     Zprava vzkaz jp ( 28 duben 2008 09:14) : Yep it's a wonderful game, already in the waiting list of the directory
  Profil     Zprava vzkaz old games :-) ( 28 cervenec 2008 00:05) : <a href="http://www.pepere.org">Pepere</a> rocks!! :-)
Musite se prihlasit a registrovat