Blocis - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtItalishtPolake
Shqip
TurkishtFinlandishtFrengjishtPortugezePortugeze


Blocis

17 Janar 2010 12:48
     Blocis eshte nje loje fizike e bazuar ne nje shembje nga Igrek Productions.Godite te gjelbren dhe largoje te kuqen.S'ka shume levela por loja eshte vertete e zbavitshme dhe sfiduese.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga ebrubestLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashSpango i shmangur - StrategjiMonster truck unleashed  - Sport me motoraGoggles: GoogleMaps flight simulator - Sport me motora
Goldwell - StrategjiPanda jump game - QejfTobby - Toshiba game 5 - AksionSkydiver - QejfBugs - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh dewas ( 29 Janar 2010 02:02) : Just 10 levels, but the challenge is to get the highest score. The best ones are about 1600.

Juste 10 niveaux, mais le défi c'est d'avoir le meilleur score. Les meilleurs sont autour de 1600.
  Profili     Mesazh fabriciof11 ( 31 Janar 2010 14:58) : tra
]

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.