Gold Leaf - loja
Drejtoria Lojrat
HungarishtFinlandishtTurkishtNorvegjishtPolakePortugezePortugezeGjermanishtFrengjishtItalishtAnglishtÇeke


Gold Leaf

1 Qershor 2006 07:28
     A simple and enjoyable flash platform game. After collecting one leaf, another leaf somewhere in the level will turn gold. Collecting gold leaves is not necessary but will lead to a big bonus. Press the spacebar to transform into a balloon, floating up until you press spacebar again. Move with the arrow keys. If you like this game try other games from shiftup.net: Kaleidsocope, Pong Pong Ponta, Float Jewel, Ponta s Quest and Stray Janis.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashGara me pengesa - SforcimEierwuppen - QejfFishy - Aksion
David, Dawn of a King - AksionBug Bomber - SforcimKick Flip - SporteAngry Birds Rio - StrategjiLil Racerz - Sport me motora
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Chefan ( 1 Qershor 2006 12:30) : 119 380 marrant comme jeu
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.