Invisible quest 2 - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtGjermanishtHollandezeAnglishtFrengjishtPolakeTurkishtPortugezePortugezeKatalonjeÇeke


Invisible quest 2

15 Nentor 2006 18:59
     A challenging game by Nicolás Fischman. Take the mouse cursor to the start. It becomes invisible and you must drive it to the finish withtout touching the walls. The surrounding eyes help you to locate the cursor through the maze as they always look at it.Shqip

Prezantuar nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashDrag the Dot - SforcimRruga per ne shtepi - AksionGoal wall shooting 3D - Sporte
Boxhead the zombie wars - AksionTransylmania - AksionBlock down - StrategjiChopper drop - Lojra te vjetraGorillaz final drive - Sport me motora
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.