Line golfer - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtÇekeFinlandishtHungarishtDanezePortugezePortugezeHebraishtKineze e thjeshtuarFrengjishtTurkishtItalishtGjermanishtPolake


Line golfer

19 Maj 2008 23:12
     A kind of Line rider for golfers. You can draw your level, save it and share it with other players. The best rated levels are highlighted.
The game is down from time to time, maybe it's too popular for the candystand's servers...

Technical notes : The game was done in flash by onedayitwillmake with the APE physics engine.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashStarshine 2 - StrategjiGubi qe rritet - AventureAlien Hominid - Aksion
JetPac - Lojra te vjetraISketch - Lojra me shume lojtareHamster keeping to the left ( はむレース ) - QejfLunar Mouse House - Sport me motoraDestroy the Village - Qejf
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.