Rong - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtAnglishtFrengjishtSpanishtPolakeFinlandishtGjermanishtItalishtÇeke


Rong

16 Prill 2007 04:55
     Rong is a kind of circular Pong. Use the mouse to move the blue paddle. Hit the ball and try to get it past your oppopents. The first to score 15 points win.
Adding circularity to classic gameplays is a very common way to design new games. Try also this circular Bust-a-move, this circular pool, and this cicular pinball.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashClassic Clickomania - Lojra te vjetraAssembler - StrategjiPacman Mouse - Lojra te vjetra
Megaman - Lojra te vjetraMy house - StrategjiSpace ace - AksionCellblast - AksionBosozoku fighters - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.