Samegame Hexagonized - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtHollandezePortugezePortugezeItalishtHebraishtKatalonjeTurkishtPolakeGjermanishtNorvegjishtDanezeÇekeSpanisht


Samegame Hexagonized

17 Shtator 2007 05:08
     Hexagonized is simply an hexagonal version of Clickomania. A great job by Jussi Kari and Marko Taali from Finland. More details about the game and the way the score is computed on their blog.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashSimply smashing - plate catch - AksionFunky Truck 4WD - Sport me motoraStick Arena - Lojra me shume lojtare
Tansylmania I & II - AksionStarfrosch (r)evolution - StrategjiThe Adventures Of Buttlock - AventurePlanetary Orbital Defense - AksionEscape from castle doom - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.