RC Stunt Machine Showdown! - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtTurkishtFrengjishtSllovakeSuedishtPolakeNorvegjishtGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtHebraishtÇeke


RC Stunt Machine Showdown!

21 Gusht 2004 08:05
     Keyboard Controls. Arrow keys control the vehicle,
the numbers 1, 2 and 3 change the camera angle. Spacebar changes the vehicle. P pauses the game. Collect as many batteries as you can before the time runs out. Instructions in English.Shqip


Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashAlbanese - Lojra te vjetraYeti 9 - QejfCode of the samurai - Aksion
Tobby - Toshiba game 5 - AksionExtreme farm simulator - AksionEscape from castle doom - StrategjiTypeRacer - Lojra me shume lojtareCity Jumper New York City - Sforcim
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.