Turbo Turtle - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFrengjishtHollandezePortugezePortugezeSllovakeTurkishtFinlandishtAnglishtPolakeNorvegjishtÇeke


Turbo Turtle

30 Nentor 2004 03:27
     You are small and very hungry turtle. Use the arrow keys to move around and eat all the fruits you can get. Space bar gives a turbo charge that will help you pass over dangerous area, or destroy some obstacles.Shqip

Prezantuar nga Domel
Perkthyer nga DomelLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashThe world's hardest game - SforcimConqueror - Lojra me shume lojtareSteppenwolf - Aventure
Goldburger TO GO! - QejfMbrojtja Ajrore 3,lufta ajrore e fundit - AksionMonster land - crunch time - AksionHonoloku, ecologic game - AventureConFusebox - Strategji
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsRolling TurtleSoccer challengeOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.