תיקייה משחקים
אנגליתצרפתיתפיניתצפורטוגזיתפורטוגזיתאיטלקיתפולניתגרמניתטורקיתנורווגיתהולנדיתספרדית
עברית
דניתרומניתסלובקיתהונגריתשוודיתקטלניתקרואטיתיווניתאלבניתסינית מופשטתרוסיתאספרנטויפניתעזור לנו לתרגם בשפה המועדפת עליך.ערביתקוראניתסלובניתאסטוניתIcelandicמשחק חדש


משחק חדש - 106 משחקים
הקודם  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  הבא  
אלמנט פלאש TD
המשחק הזה הינו גרסת דפדפן שפותחה על ידי דיויד סקוט והשראתו נשאבה מאלמנטים של warcraft3. המטרה של המשחק היא להשמיד את היצורים שהם יגיעו לקצה של המבוך. עשו זאת על ידי בניית מגדלי תקיפה על הדשא ששמסביב למבוך. שימרו על כמה שיותר זהב בבנק שלכם, בסוף כל סיבוב אתם צוברים ריבית. הנה כמהטיפים. דרגות הקושי העולות של המשחק אוזנו בצורה מעולה, והמשחק עצמו מאוד ממכר. המשחק שוחרר בתחילת השנה ונרשמו כ 100,000 שחקנים ביום.
בדקו את הבלוג של המשחק, שכן גרסא 2 כבר בדרך..
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(3) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
משחק טנגרם
משחק הטנגרםהוא משחק פאזל סיני, שיתכן ואתם כבר מכירים אותו. כעת אתם יכולים לשחק בו אונליין ובחינם. עבור אלה שעוד לא מכירים אותו, המטרה היא ליצור תמונה ספציפית באמצעות 7 חלקים. סמנו את "allow cheat" על מנת לקבל טיפים כאשר אתם נתקעים.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
מפוחד
מפוחד הוא משחק גוף ראשון תלת מימדי קטן, שפותח בג'אווה על ידי דייב. המנוע הגרפי שלו מאוד דומה לזה של הטירה הנאצית. המשחק עצמו למעששה לא כזה כייפי, פשוט רציתי להפנות את תשומת לבכם למנוע הגרפי, שניתן לעשות בו שימוש בהרבה משחקים נהדרים אחרים.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
נהיה בליסטי
משחק טנקים קלאסי שפותח בג'אווה על ידי ג'ינס מgamemakers.de, שמציג אפשרות למשחק עם 2 שחקנים. חסלו את הטנקים של היריב על ידי התאמת זווית התותח ומהירות יציאת הפגז מהקנה. השתמשו במקשי ימינה ושמאלה על מנת להתאים את הזווית. מקשי למעלה ולמטה על מנת לשלוט במהירות. מקש אנטר כדי לירות בטנק.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(2) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
ארקנואיד
אחרי ג'אוואנואיד, מגיע חידוש פלאש מעולה של ארקנואיד. משחק זה מאוד דומה למקור, אבל הוא אינו העתק. כ- 20 שדרוגים לגלות וסוגים שונים של בלוקים להרוס (כולל גם תגובת שרשרת נחמדה).
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(4) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ofer shemer
PacXon
When Pacman meets Tron, it's PacXon. Move Pacamn over the walls and build a new wall to catch the ghosts. The wall must be completed without being touched by a ghost. An addictive gameplay.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(2) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
Simcity
SimCity is a famous simulation and city-building video game first released in 1989 and designed by Will Wright from Maxis. Maxis has released this free and browser based clone. You need to register and install some ActiveX plugins on your computer but the game is actually free. You must design a city as big as possible but becareful to flooding, tornadoes, fires, riots, and earthquakes...


[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(1) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
Bubble splash
Bubble Splash is another game based on the basic match-3 mechanic. It has been developed in java by Felix Wiesner and Mathias Menzel-Nielsen from Mausland Entertainment (interview on freegamesnews). Bubble Splash is inpired from Magical Drop, a series of fast-paced games designed in the nineties for the Neo-Geo and Super Nintendo consoles. Grab and then re-stack bubbles using the arrow keys. The game ends when a bubble reaches the bottom of the game’s window. If you like thuis gameplay, you can also play Sort it out and Puzzle bobble.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(1) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
Pacman Mouse
From our dear friend Komix, a mouse version of the famous Pacman. Simply grab all the flowers without touching the red monsters. 35 levels to defeat. Well done Komix. Very innovative idea and nice implementation.
[תרגםעברית]   [שלח תיקוןאנגלית]
הערות(2) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי jp
האחים גאמא
גאמא ברוס הוא משחק חלל מהדור הישן מבית PixelJam . האחים באז וזאפ גאמא עובדים בתחנת חלל ענקית ליד יופיטר , ועושים את הדרך מיופיטר חזרה לכדור הארץ. עליכם לבחור באחד מהאחים בכל פעם ולפוצץ אוייבים , לאסוף מטבעות ואנרגיה כדי להגיע בשלום לכדור הארץ. השתמשו בחצים כדי לזוז, ובאותיות W A S D כדי לירות לכל כיוון. המשחק נחמד בעיקר בזכות הגרפיקה המצויינת והאוייבים המגוונים. עבודה טובה נעשתה גם בתחום רמת הקושי שעולה ככל שמתקדמים.
  [שלח תיקוןעברית]
הערות(0) - נשלח על ידי jp / תורגם על ידי ella
הקודם  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  הבא  
שלח משחק חדש בקטגוריה זו