Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaBasit ÇinceArnavutçaRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandic

World of Archoon

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Websitesi (http://)


Hikaye: Archoon sadece okçuların ve balonların yaşadığı sıkıcı bir dünyadır. Okçular gün boyunca balonları vurmaya çalışırlar, sona kalan balon da bu sırada gökyüzüne varmaya çalışır. Uyarı, bu oyun topluca ölen balonların bulunduğu sahneler içerebilir.

Kontroller:Yayı geri çektirmek için farenin tuşuna basılı tutun, oku atmak için tuşu bırakın. Balonların gökyüzüne ulaşmasına izin vermeyin.En iyi oyuncuların rekorlarini izlemek için en yüksek puanlara tıklayin.

Yorumlar: Bunun bir java oyunu olduğunu farkettiniz mi? processing 'yi denerken bununla ne kadar ilerleyebildiğimizi görebilmek için bu ufak aptal oyunu yaptim. İşleyişi mükemmel fakat Flash'taki güçlü katmanlardan ve nesne yönetiminden yoksun. Üstelik, java applet'in boyutu aynı oyunun Flash'la yapılanına kıyasla büyük. Buna rağmen, Flash'la bu oyun bu kadar hızlı olamayacaktır.

  [Bir düzeltme sunTürkçe]

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Çeviri zort


Oyunlar
Ay IşıklarıJump Gear 2Cold FusionLove OverdoseCrazy Mammoths - Çılgın Mamutlar
Jump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyYuvarlanan KaplumbağaSebze Fırlatma
Tehlikeli Pepere - Flash oyunKaptan Pépère - Flash oyunZombie Romp - HareketAy faresi - Mekanik sporlarGlorg - Macera
That Gravity Game - StratejiGeosense - Şebekeiçi oyunlarVTT simülatörü - SporDoom - Eski oyunlarEvacuation - Strateji
Bilboquet gameMadenciler4KRingmaniaCapsulesSave the earth
BLockobanOne On OneBabboon & friendsRingmania 2Soccer challenge
Oyna
44 oylar
Global
Yaratıcılık
Grafikler
Ses
Izle 617093 kere
[]Son mesajlar Son mesajlar
  Profil     Mesaj jackslesly19 ( 25 kasım 2022 00:49) : A great day and very explicit information. | Reparación de tejados
  Profil     Mesaj 12345johnlead ( 17 aralık 2022 04:33) : This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free...
roof restoration rockhampton

  Profil     Mesaj heatherbergh ( 7 ocak 2023 07:49) : cleaning services miami are professional. Love them
  Profil     Mesaj heatherbergh ( 14 ocak 2023 14:00) : World archon is such a fun game. Screen enclosures parrish Try it out for yourself.
  Profil     Mesaj berlyneaston29 ( 16 ocak 2023 06:38) : Landscapers Abbotsford is delighted to play world of archoon. jp created this game thru java and I must say it was excellent!
Mesaj ekleyebilmeniz icin kayitli olmaniz ve siteye bagli olmaniz gerekmektedir.

Ayın yıldızı S777 4360 sayı.
Günün Yıldızı S777 4360 sayı.