Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaBasit ÇinceArnavutçaRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandic

World of Archoon

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Websitesi (http://)


Hikaye: Archoon sadece okçuların ve balonların yaşadığı sıkıcı bir dünyadır. Okçular gün boyunca balonları vurmaya çalışırlar, sona kalan balon da bu sırada gökyüzüne varmaya çalışır. Uyarı, bu oyun topluca ölen balonların bulunduğu sahneler içerebilir.

Kontroller:Yayı geri çektirmek için farenin tuşuna basılı tutun, oku atmak için tuşu bırakın. Balonların gökyüzüne ulaşmasına izin vermeyin.En iyi oyuncuların rekorlarini izlemek için en yüksek puanlara tıklayin.

Yorumlar: Bunun bir java oyunu olduğunu farkettiniz mi? processing 'yi denerken bununla ne kadar ilerleyebildiğimizi görebilmek için bu ufak aptal oyunu yaptim. İşleyişi mükemmel fakat Flash'taki güçlü katmanlardan ve nesne yönetiminden yoksun. Üstelik, java applet'in boyutu aynı oyunun Flash'la yapılanına kıyasla büyük. Buna rağmen, Flash'la bu oyun bu kadar hızlı olamayacaktır.

  [Bir düzeltme sunTürkçe]

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Çeviri zort


Oyunlar
Ay IşıklarıJump Gear 2Cold FusionLove OverdoseCrazy Mammoths - Çılgın Mamutlar
Jump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyYuvarlanan KaplumbağaSebze Fırlatma
Pépère ve arabası - Flash oyunTehlikeli Pepere - Flash oyunSplume - StresLa brute - Şebekeiçi oyunlarLt. Fly vs The Spiders from Above - Stres
Yazma Yarışı - Şebekeiçi oyunlarOrange - StresEvdeki sincap - HareketPanic Breakout - Eski oyunlarZed - Hareket
Bilboquet gameMadenciler4KRingmaniaSave the earthCapsules
BLockobanOne On OneRingmania 2Babboon & friendsSoccer challenge
Oyna
44 oylar
Global
Yaratıcılık
Grafikler
Ses
Izle 619942 kere
[]Son mesajlar Son mesajlar
  Profil     Mesaj nestor hernandez ( 2 mayıs 2023 01:02) : foundation repair
  Profil     Mesaj teyooyoo ( 18 mayıs 2023 18:57) : Try this one instead: [url=https://www.eriefencing.com/]eriefencing.com[/url]
  Profil     Mesaj teyooyoo ( 18 mayıs 2023 18:59) : <a href="https://www.eriefencing.com/">Go here</a>
  Profil     Mesaj heatherbergh ( 22 mayıs 2023 19:40) : I will say that screen enclosures coral springs and electricians bradenton beach does fantastic jobs.
  Profil     Mesaj ampva301 ( 22 mayıs 2023 23:37) : It sounds like a unique concept and an interesting experiment with processing for Greensboro Drywall Contractors.

Mesaj ekleyebilmeniz icin kayitli olmaniz ve siteye bagli olmaniz gerekmektedir.

Ayın yıldızı S777 4360 sayı.
Günün Yıldızı S777 4360 sayı.