Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaBasit ÇinceArnavutçaRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandic

World of Archoon

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Websitesi (http://)


Hikaye: Archoon sadece okçuların ve balonların yaşadığı sıkıcı bir dünyadır. Okçular gün boyunca balonları vurmaya çalışırlar, sona kalan balon da bu sırada gökyüzüne varmaya çalışır. Uyarı, bu oyun topluca ölen balonların bulunduğu sahneler içerebilir.

Kontroller:Yayı geri çektirmek için farenin tuşuna basılı tutun, oku atmak için tuşu bırakın. Balonların gökyüzüne ulaşmasına izin vermeyin.En iyi oyuncuların rekorlarini izlemek için en yüksek puanlara tıklayin.

Yorumlar: Bunun bir java oyunu olduğunu farkettiniz mi? processing 'yi denerken bununla ne kadar ilerleyebildiğimizi görebilmek için bu ufak aptal oyunu yaptim. İşleyişi mükemmel fakat Flash'taki güçlü katmanlardan ve nesne yönetiminden yoksun. Üstelik, java applet'in boyutu aynı oyunun Flash'la yapılanına kıyasla büyük. Buna rağmen, Flash'la bu oyun bu kadar hızlı olamayacaktır.

  [Bir düzeltme sunTürkçe]

jp tarafından tasarlanan bir oyun
Çeviri zort


Oyunlar
Ay IşıklarıJump Gear 2Cold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Crazy Mammoths - Çılgın MamutlarReboundsPumpkin SupplyYuvarlanan KaplumbağaSebze Fırlatma
Tehlikeli Pepere - Flash oyunKaptan Pépère - Flash oyunWarning Foregone - HareketModifiye - Mekanik sporlarYörünge - Stres
Çiz ve oynat - StratejiÇelik ve ates - HareketFlash Sonic - Eski oyunlarLiao - HareketNinja game - Macera
Madenciler4KSave the earthRingmaniaCapsulesBilboquet game
Soccer challengeRingmania 2Babboon & friendsOne On OneABC
Oyna
44 oylar
Global
Yaratıcılık
Grafikler
Ses
Izle 606710 kere
[]Son mesajlar Son mesajlar
  Profil     Mesaj SamLaur ( 14 ağustos 2021 09:18) : <a href="https://www.gouttierestjerome.ca/gouttiere-st-sauveur">Installation gouttieres St-Sauveur</a>
  Profil     Mesaj MyBiz ( 23 eylül 2021 21:37) : I'm excited about this game! I've heard so much positive about it.

Ben for painting galvanized steel

  Profil     Mesaj chaiski ( 25 ekim 2021 00:44) : This is cool. Thank you for sharing this information. So excited to play this.
Junk Removal Service Yuma
  Profil     Mesaj chaiski ( 30 ekim 2021 14:48) : I wanna try this game. It's interesting. Roofer Sterling Heights


  Profil     Mesaj mimoka1508 ( 29 kasım 2021 04:20) : Processing is powerful but it lacks the powerful layers and objects management of Flash. Moreover, the size of the java applet is big compared to the same game made with Flash divorce lawyers free consultation A warning, this game may contain scenes showing mass balloon deaths.
Mesaj ekleyebilmeniz icin kayitli olmaniz ve siteye bagli olmaniz gerekmektedir.

Ayın yıldızı S777 4360 sayı.
Günün Yıldızı S777 4360 sayı.