Adresar Hry
AnglickyFrancouzskyFinsky
Česky
PortugalskyPortugalskyItalskyPolskyNěmeckyTureckyNorskyHolandskyŠpanělskyHebrejskyDánskyRumunskySlovenskyMaďarskyŠvédskyKatalánskyChorvatskyŘeckyČínsky (zj.)AlbánskyRuskyEsperantemJaponskyPomozte nam prelozit vse do vaseho oblibeneho jazyka.ArabskyKorejskySlovinskyEstonianIcelandic

World of Archoon

Hra vytvořená jp
Web (http://...)


Příběh: Archoon je podivný a nudný svět, kde žijí jen lukostřelci a balóny. Lukostřelci celý den střílejí na balóny, zatímco ty se snaží uletět do nebe. Varování: tato hra může obsahovat scény ukazující hromadné umírání balónů.

Ovládání: Podržte tlačítko myši a natáhněte tětivu, tlačítko pusťte a vystřelíte. Nenechte balóny uletět do nebe. Klikněte na listinu highscores a podívejte se na demo nejlepších hráčů.

Komentáře: Uvědomujete si, že tohle je ... java hra? Experimentoval jsem s programovacím jazykem processing a vytvořil tuhle malou hloupou hru, abych viděl, jak daleko se s tím dá jít. Processing je silný nástroj, ale postrádá silnou správu vrstev a objektů, kterou má Flash. Navíc, velikost java appletu je v porovnání se stejnou hrou vytvořenou ve Flashi velká. Nicméně tato hra by ve Flashi nebyla tak rychlá.

  [Pošli opravuČesky]

Hra vytvořená jp
Přeložil burfy


Hry
Moonlights (Měsíční světlo)Jump Gear 2Studená fúzeLove OverdoseCrazy Mammoths - Blázniví mamuti
Jump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyRolling TurtleVeggie Fling
Nebezpecny Pepere. - Flash gameAir Magic Pepere - Flash gameRed team - ZdůraznitWack Brickz II - Starší kouskyNejlepší staré hry nintendo - Starší kousky
Roly Poly - ZábavaSplume - ZdůraznitThe haunted ruins - DobrodružstvíWTF?! - DobrodružstvíVampire Boy - Akce
Bilboquet		Miners4KRingmaniaCapsulesZachraňte zemi
BLockobanJeden na jednohoRingmania 2Babboon & přáteléSoccer challenge
Hra
44 hlasy
Globální
Tvorba
Grafika
zvuky
Videlo to 618519 cas
[]Poslední vzkazy Poslední vzkazy
  Profil     Zprava vzkaz joeanderson ( 15 unor 2023 01:58) : This game is pretty popular among drywall specialists in our area.
  Profil     Zprava vzkaz michsullivan015 ( 18 unor 2023 09:05) : It is an interesting and engaging game. I hope to play it soon as well! To anyone interested in credit repair, please visit credit repair wichita falls

  Profil     Zprava vzkaz heatherbergh ( 4 brezen 2023 21:25) : So many of these games are challenging. roofing companies sarasota is up for the challenge.
  Profil     Zprava vzkaz nickdsteea ( 13 brezen 2023 03:13) : I like this game [retro bowl](https://retrotecmobowl.com)

  Profil     Zprava vzkaz heatherbergh ( 26 brezen 2023 16:30) : I honestly really like your app. web design houston is also quite amazing.
Musite se prihlasit a registrovat

Tento mesic je nejlepsi S777 4360 body.
Dnes je nejlepsi S777 4360 body.