Adresar Hry
AnglickyFrancouzskyFinsky
Česky
PortugalskyPortugalskyItalskyPolskyNěmeckyTureckyNorskyHolandskyŠpanělskyHebrejskyDánskyRumunskySlovenskyMaďarskyŠvédskyKatalánskyChorvatskyŘeckyČínsky (zj.)AlbánskyRuskyEsperantemJaponskyPomozte nam prelozit vse do vaseho oblibeneho jazyka.ArabskyKorejskySlovinskyEstonianIcelandic

World of Archoon

Hra vytvořená jp
Web (http://...)


Příběh: Archoon je podivný a nudný svět, kde žijí jen lukostřelci a balóny. Lukostřelci celý den střílejí na balóny, zatímco ty se snaží uletět do nebe. Varování: tato hra může obsahovat scény ukazující hromadné umírání balónů.

Ovládání: Podržte tlačítko myši a natáhněte tětivu, tlačítko pusťte a vystřelíte. Nenechte balóny uletět do nebe. Klikněte na listinu highscores a podívejte se na demo nejlepších hráčů.

Komentáře: Uvědomujete si, že tohle je ... java hra? Experimentoval jsem s programovacím jazykem processing a vytvořil tuhle malou hloupou hru, abych viděl, jak daleko se s tím dá jít. Processing je silný nástroj, ale postrádá silnou správu vrstev a objektů, kterou má Flash. Navíc, velikost java appletu je v porovnání se stejnou hrou vytvořenou ve Flashi velká. Nicméně tato hra by ve Flashi nebyla tak rychlá.

  [Pošli opravuČesky]

Hra vytvořená jp
Přeložil burfy


Hry
Moonlights (Měsíční světlo)Jump Gear 2Studená fúzeJump Gear - RandomLove Overdose
Crazy Mammoths - Blázniví mamutiRolling TurtleReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pepere a jeho auto - Flash gameAir Magic Pepere - Flash gameEierwuppen - ZábavaVesmírné eso - AkceBig Money - Velký prachy - Strategie
Tunnel Rush - ZdůraznitThe Dreamerz - DobrodružstvíPac Man - Starší kouskyNever End - StrategieLezec - Sporty
Bilboquet		CapsulesZachraňte zemiMiners4KRingmania
Ringmania 2Soccer challengeBabboon & přáteléJeden na jednohoABC
Hra
44 hlasy
Globální
Tvorba
Grafika
zvuky
Videlo to 601444 cas
[]Poslední vzkazy Poslední vzkazy
  Profil     Zprava vzkaz tilemastersandiego99 ( 5 duben 2021 08:26) : [Bathroom tile installation San Diego](https://www.tileinstallexpertssd.com/)
  Profil     Zprava vzkaz tilemastersandiego99 ( 5 duben 2021 08:26) : [[https://www.tileinstallexpertssd.com/|Bathroom tile installation San Diego]]
  Profil     Zprava vzkaz harrisonlee93 ( 5 duben 2021 09:47) : Can you also create a virtual version for squash court? I think this would be a trend now that it is a pandemic. Nothing would be wrong though since everyone is a homebody now.
  Profil     Zprava vzkaz Rheed ( 9 duben 2021 02:19) : local towing service wrecked car removal roadside sssistance
  Profil     Zprava vzkaz Mike888 ( 10 duben 2021 04:33) : Thanks a lot, jp! 24 Hour towing company
Musite se prihlasit a registrovat

Tento mesic je nejlepsi S777 4360 body.
Dnes je nejlepsi S777 4360 body.