Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiChiński uproszczonyAlbanaisRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandicRozrywka


Rozrywka - 182 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Micro Panda v1.2 (Szalona Panda)
Szalona Panda to strasznie zwariowana gra. Sterulrmy pandą i naszym zadaniem jest jeżdżenie po całej planszy i przejechanie obok jak najwiękrzej ilości przedmiotów tak aby się zapaliły. Nie jest to proste. Gra się przyjemnie i szybko. Koniecznie musicie sprubować.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Paulina
Crazy lady Bugs
Twoim celem jest łączenie sie biedronek unikajac by nie wyszły z ringu.
Biedronki kreća sie i poruszają z różną prędkością, klikając myszką wszystkie biedronki idą przed siebie. Uwaga komentarze po japońsku
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez lebapokoje.xt.pl
Boomshine
Boomshine wprowadza koloryt do popularnej gry Chain reaction. Kliknij w dowolnym miejscu aby rozpocząć reakcję łańcuchową i... czekaj. To brzmi głupio ale wciąga. Na każdym z poziomów reakcja musi objąć konkretną ilość kul. Inne gry tego typu to: The grid game Rebounds.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Go squirrel Go
Prosty w użyciu, łatwy w obsłudze, zabawny i uzależniający pożeracz czasu. Celem jest wskoczenie na jak największą ilość chmur, łapiąc przy okazji kilka orzechów. Ustaw wiewiórkę pod chmurą, kliknij i prowadź zwierzaka na następne chmury. W przypadku problemów możesz kliknąć myszą. Utrzyma to wiewiórkę w powietrzu, ale stracisz nieco punktów. Miłej gry.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Throw it (Rzuć to)
To głupiutki zabijacz czasu. Weź pomarańczową kulę za pomocą myszy, przytrzymaj przycisk i wyrzuć w prawą stronę jak najdalej puszczając klawisz.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(8) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Kubi718
Disorientation
You must walk to the multicolor square, using the arrow keys. But, the board is rotating, and after a while, it's hard to konw what the right direction is... The game that makes walking difficult.
A game by Jacob Grahn.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Reunion
Reunion is a strange toy by Mike Bithell. It's all about light and sounds. Turn on your speakers. Very impressive but for powerful computers only.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Monoface
Monoface jest ładną zabawką Flash (nie grą), w której możesz stworzyć tysiące twarzy. Użyj "Shuffle face" do wygenerowania losowych twarzy. Bardzo dobrze zrobione i... wciągające.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Raptor
Castle Smasher - Niszczyciel Zamków
"Zdobądź królestwo, poprzez niszczenie wrogich zamków kamieniami wystrzeliwanymi z katapult."
Celem te 5-etapowej, średniowiecznej gry jest atakowanie i niszczenie zamków przeciwnika. Używaj myszki do celowania, następnie wystrzel głaz z odpowiednią siłą (im dłużej przytrzymasz przycisk myszki, tym większa beć siła wystrzału). Ciekawa gra autorstwa Donutmaster'a z Pensylwanii. Zabawa na 5 minut.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Landriel
Lista fizycznych gier
To jest niemożliwa lista fizycznych gier zebranych przez "Matthew Wegner".Większość gier prezentowanych na tej liście są darmowe do ściągnięcia, tylko w niewiele gier można grać bezpośrednio w przeglądarce. Matthew jest developerem gier. blog about physics games. Jego przeglądy są bardzo dokładne, przedstawia demonstracje wideo.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez kubawpl
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii