Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiChiński uproszczonyAlbanaisRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandicRozrywka


Rozrywka - 182 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Robaki
Nowa poetycka gra od Orsinal. Trzymając przycisk myszy, robi się bańka tak duża, ile miejsca jest dookoła małej dziewczynki. Puść przycisk by skoczyć. Kiedy ona wysadzi, wszystkie robaki w granicach obszaru dookoła dziewczyny—i względem rozmiaru bańki—odleci i da tobie punkty.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Wieloryby
Bardzo fajna gra zrobiona przez greenpeace.org by promować ochronę wielorybów na świecie. Gdy jesteś niebieskim wielorybem, przyrzymaj przycisk myszy by zrobić bańkę i złapać w pułapkę okręty podwodne. A kiedy jesteś różowym wielorybem, naciśnij lewy przycisk myszki, by wyeksmitować złapane w pułapkę okręty podwodne.Spacją zamieniasz wieloryby.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Pułapki, miny i owca
Tutaj przychodzi bardzo zabawna (pełna stresu?) gra. Jest zainspirowane od gier "Nanaca crash" i "Yeti z pingwinem", niemniej jednak, to nie jest całkowicie oparte na tych grach. Będziesz musiał przejść przez pułapki myszą by je zniszczyć. Gdy pasek w górnym lewym rogu ekranu będzie pełny i gdy owca będzie na ziemi, kliknij na nią, a dostanie przyspieszenie. Skacz owcą tak długo jak jest to możliwe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez Y-499 / Tłumaczone przez Y-499
Rzucanie noży
Twój asystent, Knancy Nóż, jest przywiązany do obracającego się koła, które też ma 4 miejsca umieszczone w strategicznych obszarach obok asystenta. Twój cel to uderzyć te cele a nie Knancy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Wodny Slalom
Wodny Slalom nie jest naprawdę rewolucyjną grą, to jest zabawa. Tylko użyj klawiszy strzałki by ślizgać się i pozostać w rurze.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(8) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Wir sind die gutten
Podbij ulice Zuricha! Dowodząc grupą demonstrantów, użyj wszystkiego co sie da, by pozbyc się policjantów i zajdź najdalej jak to jest możliwe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Konami Death Jr
Głęboko zainspirowana grą "Nanaca Crash". Naciśnij spację by zacząc; naciśnij drugi raz by chomik eksplodował i zabił potwora. Celem jest wyrzucenie głowy potwora najdalej jak jest to możliwe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Fura Fura Tobby
Kolejna odsłona gry z serii Toshiba Tobby. Tym razem mały piesek musi utrzymać się na długim kiju a przy okazji zebrać wszyskie przedmioty na danym poziomie. Za pomocą myszy kontroluj położenie kija.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Bezmózgowiec
Bezmózgowiec to gra quiz o dużym tempie, zadaje pytania, które wymagają jedynie odpowiedzi "tak" lub "nie". Odpowiadasz "tak" ruszając myszką w górę i w dól, tak jakbyś kiwał głową; odpowiadasz "nie" ruszając myszką na boki. To zabawna i prześmieszna gra. Instrukcje po angielsku.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez s-snake
Interaktywny kolega
Zmieniaj tekstury, modyfikuj fizyke, słuchaj radia, strzelaj rakietami, rzucaj granaty ręczne i zabaw sie ogniem. To bardziej zabawka niż gra, ale spędzisz przy niej sporo czasu.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez k@nif@ni / Tłumaczone przez s-snake
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii