Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandicQejf


Qejf - 182 Lojrat
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  tjetra  
Bugs
The new poetic game of Ferry Halim. holding the mouse button, blow a bubble as big as possible around the little girl. Release the button to make her jump in the iar. When she lands, all bugs within the area around the girl—and relative to the size of the bubble—will fly away and give you points.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(5) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga jp
Whale flip
An easy, cute game created by Greenpeace.org to promote the protection of whales around the world.
Press the left mouse button to blow bubbles with the blue whale and trap the submarines. Press the spacebar to change to a pink whale to get rid of the bubble trapped submarine.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(1) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga jennalynn6
Traps, Mines, and a Sheep
Very funny game ! It's between "Nanaca Crash" and "Yeti and the pinguin" but it's not only based upon chance. Avoid traps, hit mines, get far. Mouse over traps to disarm. Good luck !
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(0) - Prezantuar nga Y-499 / Perkthyer nga dewas
Knife throw
Your lovely assistant, Knancy Knife, is tied to a rotating wheel, which also has 4 target spots placed in strategic areas about her. Your objective here is to hit these targets and not Knancy.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(0) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga jp
Waterslide Slalom
Waterslide is not a truly revolutionary game, but it's fun. Just use the arrow keys to slide and stay in the line.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(8) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga jp
Wir sind die gutten
Conquer the road of Zurich! With your group of demonstrators, use everything to get rid of the cops and go as far as possible.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(0) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga jp
Konami Death Jr
Kjo loje eshte frymezuar thellesisht nga "Nanaca Crash". Shtypni butonin e hapesires te filloni dhe shtypeni perseri qe te shpetheni kavien dhe te vrisni egersiren. Qellimi i lojes eshte ta hedhesh koken e egersires sa me larg qe te jete e mundur.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Komente(0) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga bamberbi
Fura Fura Tobby
Kjo eshte nje loje e re e serise Toshiba Tobby. Kontrollo doren fluturuese dhe mbaje ne ekuiliber kelyshin Tobby. Kapi diamantet dhe arrije qellimin per çdo nivel.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Komente(0) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga bamberbi
No Brainer
No Brainer eshte nje loje pyetje-pergjigje, ku kerkohet thjesht nje po ose jo. Per tu pergjigjur "Po" jepi miut drejt dhe mbrapa sikur leviz koken per te pohuar poshte e lart; per tu pergjigjur "Jo" levize miun majts-djathtas.eshte nje loje e lezetshme dhe ironike. Instruksionet ne anglisht.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Komente(2) - Prezantuar nga jp / Perkthyer nga bamberbi
Interactive buddy
Change textures, modify physics, play radio, shoot missiles, throw hand grenades and play with pyrotechnics. This is more a toy than a game, but you will spend some good time with it.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Komente(4) - Prezantuar nga k@nif@ni / Perkthyer nga jp
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  tjetra  
Prezanto nje loje te re ne kete kategori