Whale flip - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtGjermanishtTurkishtPolakeFrengjishtItalishtPortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇekeWhale flip

1 Shkurt 2006 07:52
     An easy, cute game created by Greenpeace.org to promote the protection of whales around the world.
Press the left mouse button to blow bubbles with the blue whale and trap the submarines. Press the spacebar to change to a pink whale to get rid of the bubble trapped submarine.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashBanja - AventureCirclefish - SforcimCouronne Deluxe -- Billard - Lojra me shume lojtare
Spinning circle - SforcimStick remover - StrategjiSpango i shmangur - StrategjiGunmaster - AksionConFusebox - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh U-zine ( 2 Shkurt 2006 23:27) : Emouvant !
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.