Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere - Lojra Flash - Java lojra
Drejtoria - Lojra ne linje - Lojra Flash - Java lojra
Kjo eshte nje seksion i lojrave shume interesante qe mund te luhen me internetin tuaj ne site te tjera.
Line Rider - Qejf Jellify - Strategji Tycoon Online - Lojra me shume lojtare Agar.io - Lojra me shume lojtare Earn to die - Sport me motora Lost Outpost - Aventure FreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra Guilded Youth - Aventure Dammit Snake - Sforcim International Kungfu Warior - Qejf Reprisal (Populous remake) - Lojra te vjetra Craequ - Strategji The Love Letter - Aventure Snailiad - Strategji Greens Survive when Reds Die - Strategji
Pepere.org - Lojrat
Këta lojtarë të mirë janë nga skuadra Pepere.org
Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban Crazy Mammoths Capsules Jump Gear - Random One On One Soccer challenge Ringmania 2 Babboon & friends World of Archoon Ringmania Save the earth Rebounds Bilboquet game Kapiten Pépère - Lojra Flash Pépère on the rocks - Lojra Flash Pépère dhe makina e tij - Lojra Flash Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flash rrezik Pépère - Lojra Flash Air Magic Pépère - Lojra Flash Loja e elefantit - Lojra Flash
Programues dhe lojtare
Lojërat të themeluar nga anëtarët së Pepere.örg. Nje numer gjithnje me i madh i krijuesve te lojrave kane besim te piataforma jone ne menyre qe te bejne te njohur lojrat nje publiku sa me te madh. Since 2005, the Pepere.org team is also using this platform to present its games.
Moonlights Tweet Force 21 Balloons Dung 12 Seconds Love Overdose Sproing Reloaded ZIAG! - The Simplest Game On Earth Kersplat Jump Gear 2 Pumpkin Supply Slippery Side Swipe Mega Fortress Spider in the rain Pawel and the Teutonic Castle


Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Line Rider - Qejf Jellify - Strategji Tycoon Online - Lojra me shume lojtare Agar.io - Lojra me shume lojtare Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban rrezik Pépère - Lojra Flash Pépère on the rocks - Lojra Flash World of Archoon Cold Fusion Love Overdose Crazy Mammoths Jump Gear - Random Rebounds Pumpkin Supply Veggie Fling EsTension Ringmania Panzo Invaders - Aksion RED - Sforcim Double Jeu - Sforcim Russian labyrinth - Strategji Toxic 2 - Aksion Comboling - Strategji Shootin' starz - Sforcim Jump Gear 2 - Sport me motora Hellfire - Aksion Stickman Odo (1 and 2) - Aventure Building Blaster 2 - Strategji Pelpet ver.0.1 d - Sforcim Invisible quest 2 - Sforcim UFO Joe - Sport me motora Everybody's golf - Sporte Bacteria Tower Defense - Strategji Pest Attack - Aksion Don't let go - Sforcim Deanimator - Qejf Kill the popups - Qejf Super Stacker - Strategji 25 boxes - Sforcim Johnny Rocketfingers - Aventure City Jumper New York City - Sforcim KDice - Lojra me shume lojtare Raptor Safari - Sport me motora fMAME, flash arcade emulator - Lojra te vjetra Castle Battles - Qejf Piano Pooch - Qejf Indestruc2Tank - Aksion Sumo Sushi Soccer - Sporte Bowman - Sporte Lt. Fly vs The Spiders from Above - Sforcim Mozaïk - Strategji Float light - Sforcim G-switch - Sforcim Hija e Hamunaptes - Aventure Duel tullumbacesh - Aksion Sonic Angel Island - Lojra te vjetra Domo-Kun Angry - Lojra te vjetra TG motocross 3 - Sport me motora Assembler - Strategji Waffle Boy's mountain adventure - Sport me motora Babarageo Boschvos - Aksion Line Rider - BETA - Qejf Mansion impossible - Strategji Crash Course Football - Sport me motora Yeti 9 - Qejf Sola Rola - Qejf Flash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetra Arkanoïd - Lojra te vjetra Woody Pop - Lojra te vjetra Ploop - Strategji Bak Bak Backpacker - Sforcim Classic Clickomania - Lojra te vjetra Zorro tank - Sport me motora Cat with Bow Golf - Qejf Cubic Exploding Goro - Sforcim Double wires - Qejf  Spikey's Bounce Around - Aksion Phosphor Beta 1 - Lojra me shume lojtare Stroke it Lucky - Sporte Weewar - Lojra me shume lojtare Trials construction yard - Sport me motora Lojrat e Gel Invaders Panda  - Aksion Twizzle - Strategji Upside down game - Strategji The last stand 2 - Sforcim The Day of Warm beer - Qejf Cooking cookies - Sforcim Aqua blocks - Strategji Whale flip - Qejf Flash Basketball Game - Sporte The grid game - Qejf Glow Cut - Sforcim Oshidama - Strategji Missile strike - Aksion Blocis - Strategji Castle Smasher - Qejf Samorost 1 & 2 - Aventure Bilboquet game Miners4K Capsules Save the earth One On One Babboon & friends Ringmania 2 Soccer challenge ABC Centrifuge Diams 12 Seconds Flash Snake ZIAG! - The Simplest Game On Earth Kersplat Tweet Force Camera Mind Jump Knight 21 Balloons Sproing Reloaded Dung CyBalls Virus Bat Vs Ball 1.0 Football Life of Squid Unicycle Challenge Fishy Falldown Cheese planet game Vomiting snake Tunnel Rush Skydiver Critical Mass Colorz Suna Sudoku Touch The Bubbles Nano Bot Mega Fortress Pawel and the Teutonic Castle Slippery Side Swipe


Ne pepere po zhvillojme lojra online qe mund te luhen ne browserin tuaj. Perdorim Flash, Java dhe jane hapur te gjitha teknologjive te reja.
Që nga 2004 Peperët kan marrë shumë 44846 lojtarë dhe skuadra. Pepere eshte e perkthyer ne shume gjuhe faleminderit per kontributin e te gjithe vizitoreve.

Lajmet e fundit Lajme - Lajmet e fundit
Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp
18 Korrik 2023 Flash is alive, Pepere is alive!
     Er.. well, as you know, Flash is dead since the 1 jan 2021. And our dear pepere is a site games made with Flash. BUT. For those. Who still wants. To play the games. You can install the Flashbrowser. What is this? It's an open source browser (based on Chromium which is also open source), that uses the latest flash plugin released by Adobe in 2020. As far as I can know, it's safe, at least on Pepere games.
Happy holidays to all of you and see you very very soon for next update (in 10 years).
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Nqs te pelqen Pèpère, mund te bashkpunosh me patriotet e tu duke e perkthyer ne gjuhen tuaj. Kliko tek ikona e Flamurit per te filluar perktimin.

Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.


Kontakto         Partneret