Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere - Lojra Flash - Java lojra
Drejtoria - Lojra ne linje - Lojra Flash - Java lojra
Kjo eshte nje seksion i lojrave shume interesante qe mund te luhen me internetin tuaj ne site te tjera.
Line Rider - Qejf Jellify - Strategji Tycoon Online - Lojra me shume lojtare Agar.io - Lojra me shume lojtare Earn to die - Sport me motora Lost Outpost - Aventure FreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra Guilded Youth - Aventure Dammit Snake - Sforcim International Kungfu Warior - Qejf Reprisal (Populous remake) - Lojra te vjetra Craequ - Strategji The Love Letter - Aventure Snailiad - Strategji Greens Survive when Reds Die - Strategji
Pepere.org - Lojrat
Këta lojtarë të mirë janë nga skuadra Pepere.org
Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban Crazy Mammoths Capsules Jump Gear - Random One On One Soccer challenge Ringmania 2 Babboon & friends World of Archoon Ringmania Save the earth Rebounds Bilboquet game Kapiten Pépère - Lojra Flash Pépère on the rocks - Lojra Flash Pépère dhe makina e tij - Lojra Flash Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flash rrezik Pépère - Lojra Flash Air Magic Pépère - Lojra Flash Loja e elefantit - Lojra Flash
Programues dhe lojtare
Lojërat të themeluar nga anëtarët së Pepere.örg. Nje numer gjithnje me i madh i krijuesve te lojrave kane besim te piataforma jone ne menyre qe te bejne te njohur lojrat nje publiku sa me te madh. Since 2005, the Pepere.org team is also using this platform to present its games.
Moonlights Tweet Force 21 Balloons Dung 12 Seconds Love Overdose Sproing Reloaded ZIAG! - The Simplest Game On Earth Kersplat Jump Gear 2 Pumpkin Supply Slippery Side Swipe Mega Fortress Spider in the rain Pawel and the Teutonic Castle


Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Lojrat...
Line Rider - Qejf Jellify - Strategji Tycoon Online - Lojra me shume lojtare Agar.io - Lojra me shume lojtare Moonlights Jump Gear 2 Rolling Turtle BLockoban Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flash Loja e elefantit - Lojra Flash World of Archoon Cold Fusion Jump Gear - Random Love Overdose Crazy Mammoths Rebounds Pumpkin Supply Veggie Fling EsTension Ringmania Copter - Sport me motora Goggles: GoogleMaps flight simulator - Sport me motora Sesam invaders - Sforcim Robot Unicorn - Sforcim Kill Time - Sforcim Akinator - Qejf Fall of 21XX - Lojra te vjetra Miners4K - Lojra te vjetra Jelly battle - Lojra me shume lojtare Nanaca crash - Qejf Salta col - Strategji 3wish Adventures - Aventure Retroception - Sforcim RED - Sforcim Sky Marauder - Aksion Panic nga Ufo - Aksion Kick Flip - Sporte Piano Pooch - Qejf Russian affairs - Aventure Bloc Action - Strategji Fura Fura Tobby - Qejf KDice - Lojra me shume lojtare Panda jump game - Qejf Megapixel - Aksion Ball revamped 2 : Metaphysik - Strategji Steppenwolf - Aventure Crimson room - Aventure Skydiver - Qejf Zed - Aksion Outbang 2 - Aventure Jungle attitude - Xtrem SnowBoarding - Sporte Zyrx - Strategji Panic in the Skyscraper - Sforcim Retron - Sforcim Panic ball - Lojra te vjetra Flatland - Aksion The paper cup - Aksion Chuck Norris - Qejf Pipe Mania - Sforcim Super web soccer - Sporte Just letters - Lojra me shume lojtare Bullseye - Sporte Greens Survive when Reds Die - Strategji VTT simulator - Sporte Moon lander (Maanlander) - Sport me motora Senses challenge - Strategji Forgotten myths - Puh-Sye-Dun - Aksion Stick Arena - Lojra me shume lojtare Knife Throwing - Lojra me shume lojtare Hostile skies - Aksion Slither Link - Strategji Frog it - Lojra te vjetra Miniracers - Sport me motora Rails of war - Aksion Learn to fly - Qejf Japanese Starwars - Aksion Onslaught - Aksion Puff's skate jam - Qejf Mozaïk - Strategji Galactic Gravity Golf - Sporte Desktop TD 1.5 - Strategji Sugar Crash - Qejf Thunder Plunder - Strategji Cover Orange - Strategji Rruga per ne shtepi - Aksion Hatch - Sforcim Sola Rola - Qejf Five - Strategji Space Hops - Sforcim Castle Battles - Qejf MacDonald's game - Strategji Pendulumeca - Qejf Skidpan scramble - Sport me motora Ellipsis - Aksion Japanese "Protect your base" - Sforcim Bubbels - Strategji Z-Type - Qejf Trojan - Strategji Capture the newbies - Aksion ARC - Qejf Bilboquet game Ringmania 2 Capsules Miners4K Soccer challenge Save the earth Babboon & friends One On One ABC 12 Seconds 21 Balloons Kersplat Flash Snake CyBalls Dung Jump Knight Centrifuge Tweet Force Bat Vs Ball 1.0 Football Diams Slippery Side Swipe Nano Bot Life of Squid Cheese planet game Critical Mass Skydiver Vomiting snake Camera Mind Fishy Falldown Unicycle Challenge Tunnel Rush Suna Sudoku Touch The Bubbles ZIAG! - The Simplest Game On Earth Sproing Reloaded Virus Pawel and the Teutonic Castle Spider in the rain Mega Fortress


Ne pepere po zhvillojme lojra online qe mund te luhen ne browserin tuaj. Perdorim Flash, Java dhe jane hapur te gjitha teknologjive te reja.
Që nga 2004 Peperët kan marrë shumë 44728 lojtarë dhe skuadra. Pepere eshte e perkthyer ne shume gjuhe faleminderit per kontributin e te gjithe vizitoreve.

Lajmet e fundit Lajme - Lajmet e fundit
Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp
15 Prill 2019 Backend update
     The site was storing passwords in clear until now in the database, this was a risky situation in case a hacker breaks into the database. From now on, it's fixed, passwords are hashed and old passwords have been hashed too. I've wanted to do this for a long time, and I'm glad it's done now.
[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]
Nqs te pelqen Pèpère, mund te bashkpunosh me patriotet e tu duke e perkthyer ne gjuhen tuaj. Kliko tek ikona e Flamurit per te filluar perktimin.

Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.


Kontakto         Partneret