Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pushimet e Pépère

ne fund, pushime,... diell, det, plazh and arra kokosi. Pépère po merr fundjaven. Ai sapo ka ardhur, por çfare te beje me kamionin qe e ka ndjekur? Pépère i pelqen kamioni, por kamioni nuk e pelqen Pépère. Ndohmojeni ate te parkoje kamionin indietro nen pemet e arrave te koksit. N.q.s arrini ne 20 me te miret, Pépère will dhuron nje adrese interneti sipar deshire suaj.
Kliko ne «Play» (Luaj) dhe perdor butonat shigjeta per te parkur rimorkion ne indietro.
Rrethi majtas ne maje per ta rishikuar
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga jp
vajza-Djem statistika
  Statistika per shtet

Rregullat

Mos harro te besh log-in per te shtuar statistikat (te dhenat) personale.
Informohu per daljen e nje loje te re

Lojra Flash

--== 20 rezultatet me te mira ==--
148.81 X-man 0 perplasje3.36 sec
148.81 Sublime 0 perplasje3.36 sec
148.81 Naldo257 Maua SP 0 perplasje3.36 sec
148.81 Paula157 0 perplasje3.36 sec
148.81 Fernanda268 0 perplasje3.36 sec
148.77 Rodrigo.Riveros 0 perplasje3.361 sec
148.77 Sherman 0 perplasje3.361 sec
148.77Sacy 0 perplasje3.361 sec
148.73Saci 0 perplasje3.362 sec
148.73 PerereUnnaFibras 0 perplasje3.362 sec
148.68 abdussamed 0 perplasje3.363 sec
148.64Saciy 0 perplasje3.364 sec
148.64Saci Perere 0 perplasje3.364 sec
148.24 d0nn0r 0 perplasje3.373 sec
147.37Brenda 0 perplasje3.393 sec
147.37 aldo (rs-team.org) 0 perplasje3.393 sec
147.32BABr 0 perplasje3.394 sec
147.28 yusuf123 0 perplasje3.395 sec
147.19Team.RFR 0 perplasje3.397 sec
147.15 d0ornab 0 perplasje3.398 sec
Kontrollo te gjitha rezultatet......
Tregoja nje miku

Pepere.org - Lojra Flash - Java lojra
MoonlightsJump Gear 2Rolling TurtleBLockobanCrazy MammothsCapsules
Jump Gear - RandomOne On OneSoccer challengeRingmania 2Babboon & friendsWorld of Archoon
RingmaniaSave the earthReboundsBilboquet gameKapiten Pépère - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra Flash
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra Flash

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Fernanda268 ( 23 Korrik 2009 06:40) : Estou Melhorando
  Profili     Mesazh nawish ( 20 Tetor 2009 18:24) : wat moet je doen
  Profili     Mesazh Fernanda268 ( 9 Mars 2010 19:15) :
  Profili     Mesazh mazigh ( 22 Shtator 2010 00:31) : g calssé 1 dan 5 jeux....^^
  Profili     Mesazh joedavidson ( 6 Janar 2024 02:54) : Happy Holidays from all of us at www.pasadenaconcretepros.com!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.


Me i miri muajit X-man 81.55 piket.
Me i miri i dites X-man 81.55 piket.