Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Air Magic Pépère

lojra basketboll-bilardo

Kujto piket ne infinit te Larry Bird o Magic Johnson ne sfiden me 3 pike ne NBA ALL STAR? Qe kur Pèpère u regjistrua ne klubin e basketbollit te vendit te tij, e ederron dite e nate! Ndihmo Pèpèrete te thyejerecordin e gjuajtjeve te lira ne shenje ne 60 sekonda,dhe nqs piket e tua do te jen midis 20 me te mirave,Pèpèrete ofron nje link dhe nje sit sipas deshires tende.
Objektivi i lojes eshte te vesh ne shenje numrin me te madh te gjuatjeve te lira ne 60 sekonda.
Kliko me tastin e majte te mouse per te kapur dhe per te gjuajtur topin ne bord.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga jp

Flash animationStervitu me keto tre gjuajtje,nuk ke vleresim, eshte thjesht per qejf

vajza-Djem statistika
  Statistika per shtet

Mos harro te besh log-in per te shtuar statistikat (te dhenat) personale.
Informohu per daljen e nje loje te re

Lojra Flash

--== 20 rezultatet me te mira ==--
96 (perfekt:5 zonjushe:4 perplaslet:53) Coen
90 (perfekt:5 zonjushe:7 perplaslet:51) kristoffff
82 (perfekt:5 zonjushe:11 perplaslet:53) ercan
77 (perfekt:4 zonjushe:5 perplaslet:49)Mickeinsweden
76 (perfekt:5 zonjushe:16 perplaslet:58)erc
73 (perfekt:5 zonjushe:4 perplaslet:45) barkerintokyo
73 (perfekt:5 zonjushe:11 perplaslet:49) Crazy Gunnar
72 (perfekt:6 zonjushe:13 perplaslet:54) lotoa
72 (perfekt:5 zonjushe:12 perplaslet:46) abdussamed
72 (perfekt:5 zonjushe:19 perplaslet:59) ercan
72 (perfekt:5 zonjushe:20 perplaslet:55) chdanao
70 (perfekt:5 zonjushe:11 perplaslet:51) harmony32
69 (perfekt:8 zonjushe:18 perplaslet:44) karelin
68 (perfekt:5 zonjushe:23 perplaslet:70)chdanao
67 (perfekt:5 zonjushe:15 perplaslet:54)gulas
66 (perfekt:5 zonjushe:21 perplaslet:53) lotoa
64 (perfekt:4 zonjushe:5 perplaslet:39)nickManoz
64 (perfekt:4 zonjushe:7 perplaslet:46) caios
63 (perfekt:4 zonjushe:15 perplaslet:50) V-V
62 (perfekt:5 zonjushe:9 perplaslet:45)AndreS
Kontrollo te gjitha rezultatet......
Tregoja nje miku

Pepere.org - Lojra Flash - Java lojra
MoonlightsJump Gear 2Rolling TurtleBLockobanCrazy MammothsCapsules
Jump Gear - RandomOne On OneSoccer challengeRingmania 2Babboon & friendsWorld of Archoon
RingmaniaSave the earthReboundsBilboquet gameKapiten Pépère - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra Flash
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra Flash

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh HaruEdwards ( 1 Mars 2024 20:22) : That sounds like a fun challenge! pool installation raleigh nc
  Profili     Mesazh Derekkk ( 2 Mars 2024 04:44) : Thank you for this! Awesome game. ovh game servers

  Profili     Mesazh marky1234567 ( 21 Mars 2024 05:10) : <a href="https://fencingipswich.com.au/
">This is great just like colorbond fencing Ipswich</a>


  Profili     Mesazh marky1234567 ( 21 Mars 2024 05:10) : [url]https://fencingipswich.com.au/
[/url] thanks for sharing this with us


  Profili     Mesazh marky1234567 ( 21 Mars 2024 05:10) : https://fencingipswich.com.au/

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.
Me i miri muajit Cain 36 piket (perfekt:3 zonjushe:5 perplaslet:42).
Me i miri i dites Coen 19 piket (perfekt:3 zonjushe:12 perplaslet:65).