Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Jump Gear 2

Loje e krijuar nga jp
Adrese interrneti (http://...)


Draw, import or play official tracks created by the BonusLevel players. Race against time, jump over hills and execute AWSOME flips.

[SPACE] to jump.
[UP][DOWN] to accelerate.
[LEFT][RIGHT] to flip.
[PAGEUP][PAGEDOWN] to zoom in or out.
[ESCAPE] to restart.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga jp
Perkthyer nga serby


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCat with Bow Golf - QejfFields of logic - StrategjiEvacuation - Strategji
Room - AventureRoly Poly Eliminator 2 - StrategjiSpider-Man dhe Bat-Man - AksionNje qen per çdo stine - AksionAjax solitaire - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaMiners4KCapsules
Soccer challengeSave the earthOne On OneBabboon & friendsABC
Luaj
46 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 709385 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh TheoIpswich ( 27 Nentor 2020 08:00) : Fun little game. Great work
<a href="https://www.pianotuningfresno.com">piano servicing fresno</a>
  Profili     Mesazh allenbarnes141 ( 23 Dhjetor 2020 04:14) : This game is truly a stress buster. I really appreciate the creator of this game. <a href="https://healthybodyhealthymind.com/keto-diet/">Keto Diet</a>
  Profili     Mesazh allenbarnes141 ( 23 Dhjetor 2020 04:16) : And I forgot to mention that I really enjoyed it. [url=https://healthybodyhealthymind.com/keto-diet]Keto Diet[/url]
  Profili     Mesazh allenbarnes141 ( 23 Dhjetor 2020 04:17) : [Keto Diet](https://healthybodyhealthymind.com/keto-diet)
  Profili     Mesazh allenbarnes141 ( 23 Dhjetor 2020 04:32) : <a href="https://mycoffeemachine.com/best-espresso-machines/" target="_blank">best espresso machines</a>

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit Kubi718 19662 piket.
Me i miri i dites Kubi718 19662 piket.