Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

2xFlash - Programues dhe lojtare


Lojrat e fundit
MoonlightsTweet Force21 BalloonsDung12 Seconds


2xFlash platform shumegjuheshe ku programuesit e lojrave dhe lojtaret mund te takojne çdo kend.


Zhvillim ne Flash

Te sfidoj
Vendos lojrat tuaja ne linje, kerko ndonje opinion, shenime dhe pergezime per punen tuaj.
Te vogla,te vogla, lojrat duhet te jene nen 300Kb
Discuto, meso, eshte rruga me e mire per te permiresuar vetveten.



Merr nje loje te re



Loja me e mire e muajit
World of ArchoonCold FusionJump Gear 2Jump Gear - RandomCrazy Mammoths
Love OverdoseReboundsPumpkin SupplyRingmaniaEsTension
Veggie FlingRolling TurtleFlash SnakeCapsulesCavern Flier
BLockobanLife of SquidNano BotSlippery Side SwipeKersplat

Me e luajtura e muajit
Crazy MammothsPumpkin SupplyMiners4KCold FusionRingmania
Bilboquet gameJump Gear - RandomSave the earthCapsulesWorld of Archoon







Leja e autorit duhet per kopjimin dhe perdorimin e lojrave, interrnet, publikime te stampuara etj.