Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Click on english flag if you want to see original texts in english

Perkthimi i adreses se internetit (Shqip - Estonisht)Estonisht
Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

ShqipEstonisht
[Modifiko]
EstonishtProgress : 431 / 1939 [Shiko perkthimin tjeter ]
All the games developed by xyzFut kodin njesoj si e shehAdministratorët

Administratorët e pepere.org performuan profesoe-lexuesin,korigjimin dhe miratimin e përkthimeve të kryer nga bashkimi.Flet në gjuhën angleze shumë mirë?Mendon se ju mundeni të shpenzoni pak orë sipas javës me ne në pepere?Mos hezitoni të na kontaktoni ne.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh sizuka ( 5 Dhjetor 2022 06:03) : It is a tremendous and great way that have been supported from time to Bangalore High Profile Call girls || time in the recent things which have creat in the recent times.
  Profili     Mesazh stephanilope ( 6 Dhjetor 2022 07:51) : How did you conquer the slope ball tracks? Do you press the joystick when reaching the obstacles or let the character fall on his own? Use the item only when there is an arrow icon on the item. Avoid items marked with an X.
  Profili     Mesazh kjz70v2fuw ( 29 Dhjetor 2022 10:08) : There are currently a lot of free online Papa's games on papa's games website
  Profili     Mesazh sizuka ( 8 Janar 2023 15:52) : Jiya
What a great information you provide through this site. Check my link for getting more fun. Escorts in Electronic city ||

  Profili     Mesazh southscarce ( 16 Janar 2023 03:51) : phrazle Again, we aren't out to hurt anyone's wallets; we're just trying to save a game from going the way of the dodo.

Postoni nje mesazh.


Fut kodin njesoj si e sheh