Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Perkthimi i adreses se internetit (Shqip)Shqip
Shpenzoni një minutë nga koha juaj e vlefshme për të përkthyer në gjuhën tuaj këtë listë fjalësh apo fjalishë. Grupi " Pépère " nuk ka mundësi të paguajë profesionistë. Nëse dëshironi që kjo adresë Interneti të jetë e lehtë për t'u përdorur nga bashkëkombësit tuaj dhe që ju të mos keni nevojë ta përktheni të gjithë listën, lërini bosh fjalët që nuk dini ose nuk doni t'i përktheni. Përkthimet do të vlerësohen shpejt dhe më pas do të paraqiten në faqen e Internetit.

Ju faleminderit shumë për ndihmën Tuaj!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

ShqipShqip
[Modifiko]
ShqipProgress : 509 / 1942 [Shiko perkthimin tjeter ]
Reject


Approval by the game administrators is needed before your level will appear to other players


Levels to be evaluated


Javascript must be enabled in your browser to play this game.Fut kodin njesoj si e shehAdministratorët

Administratorët e pepere.org performuan profesoe-lexuesin,korigjimin dhe miratimin e përkthimeve të kryer nga bashkimi.Flet në gjuhën angleze shumë mirë?Mendon se ju mundeni të shpenzoni pak orë sipas javës me ne në pepere?Mos hezitoni të na kontaktoni ne.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jonas999 ( 25 Prill 2023 10:24) : [url=https://google.com]google[/url]
  Profili     Mesazh jonas999 ( 25 Prill 2023 10:25) : <a href="https://google.com">google</a>
  Profili     Mesazh emmawatsonsp ( 28 Prill 2023 06:25) : This popular rhythm game challenges players to compete in singing and rapping contests against a variety of opponents. With its colorful graphics and catchy soundtrack, fnf unblocked
is sure to keep you engaged and entertained for hours.
  Profili     Mesazh Tokyo ( 28 Prill 2023 15:48) : google
[H](https://f.com/)
[google->http://google.com]
<a href="https://f.com">fr</a>
  Profili     Mesazh namdosan1409 ( 25 Maj 2023 04:49) : With stunning graphics, realistic physics, and an array of customizable cars, Swerve Game will immerse you in a world of automotive thrills.

Postoni nje mesazh.


Fut kodin njesoj si e sheh