Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Varka e dashurise Pépère

Vetem ne pushime, Pépèri jone ka gjithmone ndonje gje per te bere. Ai eshte tani kapiten i nje zodiak!te rreshkasesh midis bove te peshkatareve eshte e lezetshme por nuk eshte kaq e lehte. Ndihmojeni Pepere te kaloje edhe boan e fundit dhe n.q.s jeni ne 20 me te miret, Pépère do tju dhuroje nje lidhe me nje adrese interrneti sipas deshires tuaj.
Rrethi majtas ne maje per ta rishikuar
Kliko tek kuadrati i qeshur per te pershtatur cilesine te grafikut ne shpejtesine e kompjuterit.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga jp
vajza-Djem statistika
  Statistika per shtet

Rregullat

Mos harro te besh log-in per te shtuar statistikat (te dhenat) personale.
Informohu per daljen e nje loje te re

Lojra Flash

--== 20 rezultatet me te mira ==--
230.95 X-man 8.66 sec
230.87 poas 8.663 sec
230.85 Sublime 8.664 sec
230.85 Rodrigo.Riveros 8.664 sec
230.63 abdussamed 8.672 sec
230.08 jjfat 8.693 sec
230.05 bandicoot 8.694 sec
229.94 hellZfirE 8.698 sec
229.18 aldo (rs-team.org) 8.727 sec
229.15 silberlocke 8.728 sec
229.1 psikopat 8.73 sec
229.07Brenda 8.731 sec
229 d0ornab 8.734 sec
228.94 turkish lady 8.736 sec
228.86 yusuf123 8.739 sec
228.81Cecerecece 8.741 sec
228.24 d0ornab 8.763 sec
228.19 JJ le lyonnais 8.765 sec
228.11jean 8.768 sec
228.03 PAL LE BOSS 8.771 sec
Kontrollo te gjitha rezultatet......
Tregoja nje miku

Pepere.org - Lojra Flash - Java lojra
MoonlightsJump Gear 2Rolling TurtleBLockobanCrazy MammothsCapsules
Jump Gear - RandomOne On OneSoccer challengeRingmania 2Babboon & friendsWorld of Archoon
RingmaniaSave the earthReboundsBilboquet gamePépère on the rocks - Lojra FlashPépère dhe makina e tij - Lojra Flash
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra Flash

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh ifun2 ( 23 Dhjetor 2009 11:09) : i can`t find reset and play botton first time...)))
  Profili     Mesazh poaskaï ( 27 Korrik 2011 12:07) : It is really confusing to see that some day you can keep doing very good scores, whereas some other days you will only do crap. But you keep playing exactly in the same way!!!
E.g. This annoying third buoy... most of the time, I manage to pass it very easily, doing always the same moves. And sometimes, like TODAY, the same moves won't work AT ALL !!
Isn't that weird? This is one of the "bugs" of those games.
Anyway, I have played them for many years. It rocks. Just wanted to share my frustration.
Love.
Poas'
  Profili     Mesazh moikelis moi12 ( 25 Tetor 2011 19:05) : kröhöm puhuisiteko suomea jos osaate ees osaatte kiitos jos puhute oote sit tyhmiä jos ette puhu minulle suomea typerykset oote tyhmiä tai sit kivokja kumpaa hyvänsä niin kaikki on jotenkin erilaisia
  Profili     Mesazh Osndbk41 ( 18 Shkurt 2012 13:47) : Fikrin
  Profili     Mesazh joedavidson ( 2 Mars 2024 00:38) : Greetings from all of us here at www.drywallbaltimore.com! I just want to commend the efforts of the game developer who created this wonderful game.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.


Me i miri muajit w32doido 188.7 piket.
Me i miri i dites w32doido 188.7 piket.