Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

poaskaï

Adrese interrneti (http://...)
Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 22 Mars 2005 15:58
Vizita e fundit 30 Tetor 2014 15:52


Statistika personale
1  2  3  4  tjetra  
Kapiten Pépère
  230.87 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        

3710 32.68 230.87 220.59 30 Tetor 2014 16:06
frena dore Pépère
  394.43 piket. tingelloi : 72       PERSERITJE        

1623 -17.6 394.43 354.73 30 Tetor 2014 16:29
Diams   2 piket. tingelloi : 51

591 0 2 0 9 Nentor 2005 23:00
Jump Knight   240 piket. tingelloi : 72

379 0 240 75 20 Maj 2011 16:52
Centrifuge   1280 piket. tingelloi : 33

341 0 1280 80 20 Maj 2011 16:51
Pépère on the rocks
  196.68 piket. tingelloi : 44       PERSERITJE        

281 68.96 196.68 182.5 30 Tetor 2014 16:13
parkim paralel
  170.83 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        

110 32.98 170.83 138.78 18 Maj 2011 16:52
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  145.35 piket. tingelloi : 48       PERSERITJE        

105 -6.77 145.35 125.32 10 Qershor 2011 13:30


azhornimi i fundit : 14 Janar 2022 01:02

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh poaskaï ( 9 Tetor 2005 21:49) : chui bien trop faible pr linstan...
  Profili     Mesazh X-man ( 2 Nentor 2005 05:30) : U play very well, congratulations with your boat score !
  Profili     Mesazh SQUALE ( 2 Janar 2006 14:24) : Bonne année à toi aussi !
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:40) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.