Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pépère on the rocks

Beee booop luuula, ajo ishte vogelushja ime... Pépèri i jone po kendon tani! Mémère i ofroi nje kurs makine ne akull brrr.. ben shume ftohte.. dhe nuk eshte e lehte ta ngasesh me doreza dhe capele skiatori... ndihmojeni ate te mbaroje pisten ,dhe n.q.s jeni ne 20 me te miret Pépère ju ofron nje lidhje me nje faqe web sipas deshires se juaj.
Rrethi majtas ne maje per ta rishikuar
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga jp
vajza-Djem statistika
  Statistika per shtet

Rregullat

Mos harro te besh log-in per te shtuar statistikat (te dhenat) personale.
Informohu per daljen e nje loje te re

Lojra Flash

--== 20 rezultatet me te mira ==--
202.13 bandicoot 0 perplasje9.895 sec
201.41 silberlocke 0 perplasje9.93 sec
200 Rodrigo.Riveros 0 perplasje10 sec
199.91 X-man 0 perplasje10.005 sec
199.45 abdussamed 0 perplasje10.028 sec
199.39 J.Parisi 0 perplasje10.031 sec
199.21 RODOLFO SANTA 0 perplasje10.04 sec
198.81 JJ le lyonnais 0 perplasje10.06 sec
198.79 jxc8684 0 perplasje10.061 sec
198.73 aldo (rs-team.org) 0 perplasje10.064 sec
198.67Rumo ao Hexa 0 perplasje10.067 sec
198.65Team.RFR 0 perplasje10.068 sec
198.63Brasil Pentacampeao 0 perplasje10.069 sec
198.58 Arno 0 perplasje10.072 sec
198.52 Sublime 0 perplasje10.075 sec
198.14beeble uni10 0 perplasje10.094 sec
198.12 JJ le lyonnais 0 perplasje10.095 sec
198.08 xflames 0 perplasje10.097 sec
198.04 ali ufuk 0 perplasje10.099 sec
198.02 iLKAY BALAMBER 0 perplasje10.1 sec
Kontrollo te gjitha rezultatet......
Tregoja nje miku

Pepere.org - Lojra Flash - Java lojra
MoonlightsJump Gear 2Rolling TurtleBLockobanCrazy MammothsCapsules
Jump Gear - RandomOne On OneSoccer challengeRingmania 2Babboon & friendsWorld of Archoon
RingmaniaSave the earthReboundsBilboquet gameKapiten Pépère - Lojra FlashPépère dhe makina e tij - Lojra Flash
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra Flash

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Jeh*-* ( 26 Mars 2008 00:35) : Uhu Brasil nos primeiros lugares!!!
rsrsrsrs...
eh isso ai!!
  Profili     Mesazh DERSÄ°MLÄ° KIZ ( 29 Mars 2010 16:58) : ÇOH ZOR YAO
  Profili     Mesazh Lavii ( 28 Qershor 2010 16:48) : Oii gente
  Profili     Mesazh bandicoot ( 11 Korrik 2010 16:22) : Das neu erfundene Finish (silberlocke) eröffnet sensationelle Möglichkeiten. - Der Highscore wackelt.
  Profili     Mesazh silberlocke ( 28 Prill 2013 23:38) : Klasse Spiel !! - Leider fehlen die Konkurrenten !
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.


Me i miri muajit w32doido 165.27 piket.
Me i miri i dites w32doido 165.27 piket.