Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Varka dhe boat


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
51 Vajzat. shtypi 203.53 piket.
1 bandicoot
2 turkish lady
3 degeneration x
Djemte
1354 Djemte. shtypi 204.78 piket.
1 X-man
2 poaskaï
3 Sublime
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh irina36 ( 11 Korrik 2005 14:54) :
  Profili     Mesazh TigressElektr@ ( 12 Nentor 2005 11:18) : En force les filles !
  Profili     Mesazh JK ( 26 Prill 2006 15:10) : Avant de dire filles en force,regardez les points
  Profili     Mesazh Obi-Traman ( 8 Janar 2007 18:27) : Aller on va gagner les garçons...
  Profili     Mesazh popodelades ( 16 Janar 2009 19:11) : Les garçons!!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.