Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Raiders of the lost Pépère - Lojra Flashmire se erdhet tek aventurat e Peperit,nje djalosh jo shume ekspert me duart e tija...Ka nevoje per ndihmen tuaj, ai eshte ne doren tuaj!
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Lojra Flash
Kapiten Pépère (Lojra Flash) (Nivel i lagur)
Me i miri muajit X-man 198.54 piket.
Me i miri i dites X-man 198.54 piket.
Lojra Flash
Pépère on the rocks (Lojra Flash) (Niveli rreshkites)
Me i miri muajit bandicoot 193.47 piket.
Me i miri i dites bandicoot 193.47 piket.
Lojra Flash
Pépère dhe makina e tij (Lojra Flash) (Niveli i fillestareve)
Me i miri muajit d0nn0r 7.64 piket.
Me i miri i dites d0nn0r 7.64 piket.
Lojra Flash
Pépère dhe rrimorkjoja e tije (Lojra Flash) (Niveli i pushimit)
Me i miri muajit X-man 81.55 piket.
Me i miri i dites X-man 81.55 piket.
Lojra Flash
rrezik Pépère (Lojra Flash) (Niveli artistik)
Me i miri muajit pataluc 382.77 piket.
Me i miri i dites pataluc 382.77 piket.
Save the earth
Lojra Flash Save the earth
Me i miri muajit xdigox 10134 piket.
Me i miri i dites xdigox 10134 piket.
Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.