Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Laboratori i lojrave ne Flash te Pepere - Lojra ne linje


Mire se erdhet ne laboratorin Pepere. ju do te luani disa lojra Flash,qe me vone dote seleksionohen ose jo ne zonen zyrtare te lojrave Aventura te Pepere. Komentet mbi keto lojra jane te mirepritura.
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Flash game, Air Magic Pépère
Air Magic Pépère
Me i miri muajit Cain 36 piket (perfekt:3 zonjushe:5 perplaslet:42).
Me i miri i dites Coen 19 piket (perfekt:3 zonjushe:12 perplaslet:65).
Flash Loja e elefantit
Loja e elefantit
Me i miri muajit Rodrigo.Riveros 564.02m & Rodrigo.Riveros 330.81.
Me i miri i dites Rodrigo.Riveros 564.02m & Rodrigo.Riveros 341.73m³.
Bilboquet game
Bilboquet game
Me i miri muajit Coen 4 piket.
Me i miri i dites Coen 4 piket.
Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.