Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Na ndihmoni

Pepere.org eshte nje projekt pa leke, i hapur sugerimeve. Ju mund te na ndihmoni ne projektin pepere.org pa asnje monedhe, vetem pak minuta nga koha juaj, njohurite tuaja,energjite tuaja.


1 Duke klikua dy here mbi flamurin e gjuhes suaj, do te mberrini ne faqen qe perban perkthimet e fundit qe jane per tu bere. Edhe pse na perktheni vetem nje fjale na beni nje sherbim te madh.

2 Perse nuk i bashkangjitesh pepere.org si nje administartor per shtetin tend ?

3 Na trego ndonje eksperiment interesant dhe shkruaj artikuj ne lajmet e pepere.org, rreth Macromedia flash, rreth lojrave ne linje, si dhe mbi çdo subjekt interesan qe mund ti interesojne anetareve te pepere.org, dhe eshte e mundur, duhet te na shkruash se çfare don te tregosh. Pepere.org mund te paguaj vetem me lidhje(linke)sipas deshires suaj.

4 Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.

5 Keni ndonje mendim, ndonje ide per ta permiresuar, deshironi ta ndihmoni projektin pepere.org? Na shkruani.

6 Fol rreth pepere.org nga ana jote, vendose nje lidhe ne adresen e interrnetit, etc... ju mund ti perdorni keto baners.http://www.pepere.org/images/stickpepere.pnghttp://www.pepere.org/images/pepere88_31_1.pnghttp://www.pepere.org/tshirt/ban1.swf (300x100)http://www.pepere.org/tshirt/ringmania2.swf (100x100)7 Webmasters, kopjo kete source code ne adresen tuaj te interrnetit dhe do te shihni çdo dite nje imazh te lojes se re ne ikone dhe lidhjen, te zgjedhur nga Pépère.
<SCRIPT language="javascript" src="http://www.pepere.org/games/lastgame_28.js"></SCRIPT>

8 RSS Lajme. Loja e fundit qe u shtua ne drejtori. Çdo dite nje loje te re! Pepere.org RSS Lajme