Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaBasit ÇinceArnavutçaRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandic

Bize yardimci olun.

Pepere.org herhangi bir bütçesi olmayan bir projedir, öneri ve fikirlerinizi bizimle paylasin. Pepere.org projesine bize biraz zaman, bilgi ve enerjinizi ayırarak, ücretsiz destek verebilirsiniz.


1 Kendi ülkenizin bayragina iki kere tiklayarak henüz çevrilmemis kelimelere ulasabilirsiniz. Sadece bir kelimeyi bile çevirmeniz bize gerçekten çok yardimci olacak.

2 Neden kendi ülkeniz için pepere.org'da yönetici olmuyorsunuz?

3 Macromedia flash, online oyunlar veya pepere.org ziyaretçilerinin ilgisini çekecek konulardaki ilginç tecrübelerinizi pepere.org haberlerinde yazin. Makalenizi ve paylasma amacinizi yazin. Pepere.org sadece istediginiz web sayfasina link saglayarak sizi ödüllendirebilir.

4 Flash ve java oyunları, flash animasyonları veya shockwave oyunları ürettiniz... Pepere.org ziyaretçi ve üyeleinin bunlar hakkindaki fikirlerini ögrenmek ister misiniz? Bize yazin...

5 Gelisme için fikir ve önerileriniz mi var veya pepere.org projesine katkida bulunmak mi istiyorsunuz? Bize yazin...

6 Pepere.org'un tanitimina katkida bulunun, web sayfaniza link pepere.org linki koyun. Bannerlarimizi kullanabilirsiniz.http://www.pepere.org/images/stickpepere.pnghttp://www.pepere.org/images/pepere88_31_1.pnghttp://www.pepere.org/tshirt/ban1.swf (300x100)http://www.pepere.org/tshirt/ringmania2.swf (100x100)7 Webmasterlar, websiteniz için bu kaynak kodunu kopyalayin... Bu kodla hergün farkli bir ikon ve oyun linki ile Pepere tarafindan en son seçilen online oyun karsinizda olacak.
<SCRIPT language="javascript" src="http://www.pepere.org/games/lastgame_12.js"></SCRIPT>

8 RSS Haberler. rehbere eklenen son oyunlar. Hergun yeni bir oyun! Pepere.org RSS Haberler