Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiChiński uproszczonyAlbanaisRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic

Pomóż nam

Pepere.org jest projektem bezbudżetowym, otwartym na sugestie i dobre rady. Możesz wspomóc projekt pepere.org bez żadnych pieniędzy, po prostu daj nam trochę swojego czasu, swojej wiedzy i energii.


1 Naciśnij dwa razy na flagę swojego kraju. Znajdziesz się na stronie, gdzie odnajdziesz wszelkie nie przetłumaczone zwroty. Nawet jedno przetłumaczone słowo jest dla nas wielką pomocą.

2 Dlaczego nie pójśc dalej i nie chcieć zostać administratorem pepere.org w swoim języku?

3 Podziel się z nami interesującymi rzeczami i napisz news na pepere.org, na temat Macromedia flash, o grach on-line, albo na jakikolwiek temat, który może zainteresować gości pepere.org. Jest również taka możliwość, żebyś po prostu napisał i wyjaśnił nam co chcesz powiedzieć. Pepere.org może nagrodzić te artykuły niestety tylko linkiem do strony, którą wybierzesz.

4 Tworzysz gry flash, gry java, animacje flasha, gry shockwave, a chciałbyś poznać opinię gości i członków pepere.org na temat swojej pracy? Napisz do nas.

5 Masz jakąś propozycję, pomysł na udoskonalenie, chcesz pomóc w projekcie pepere.org? Napisz do nas.

6 Rozmawiam o pepere.org ze wszystkimi dookoła, umieść link na stronie, itp... Możesz swobodnie używać tych banerów.http://www.pepere.org/images/stickpepere.pnghttp://www.pepere.org/images/pepere88_31_1.pnghttp://www.pepere.org/tshirt/ban1.swf (300x100)http://www.pepere.org/tshirt/ringmania2.swf (100x100)7 Webmasterzy, kopiujcie kod źródłowy na swoje strony i każdego dnia będziecie mogli zobaczyć ikonę nowej gry i link do niej, do ostatniej wybranej przez Pepere.
<SCRIPT language="javascript" src="http://www.pepere.org/games/lastgame_8.js"></SCRIPT>

8 RSS News. Ostatnie gry dodane do katalogu. Codziennie nowa gra! Pepere.org RSS News