תיקייה משחקים
אנגליתצרפתיתפיניתצפורטוגזיתפורטוגזיתאיטלקיתפולניתגרמניתטורקיתנורווגיתהולנדיתספרדית
עברית
דניתרומניתסלובקיתהונגריתשוודיתקטלניתקרואטיתיווניתסינית מופשטתאלבניתרוסיתאספרנטויפניתעזור לנו לתרגם בשפה המועדפת עליך.ערביתקוראניתסלובניתאסטוניתIcelandic

עזור לנו

פפר.אורג זה פרויקט בלי תקציב, פתוח להצעות ורצון טוב. אתה יכול לתמוך בפרוייקט של פפר.אורג בלי כסף, רק תביא לנו חלק קטן מהזמן שלך, המידע שלך והכוח שלך.


1 שתי לחיצות על הדגל של השפה שלך, אתה תנחת על העמוד שמכיל את התרגום האחרון שצריך. אפילו תרגום של מילה אחת מבצעת שרות מצויין בשבילנו.

2 למה לא ללכת רחוק יותר ולדרוש להיות מנהל של פפר.אורג בשפה שלך?

3 תשתף ניסיון מעניין ותכתוב מאמרים בחדשות של פפר.אורג, על מבזק מאקרומדיה, על משחקים אונליין, או כל נושא שיכול לעניין את הגולשים בפפר.אורג, זה גם אפשרי, רק תכתוב לנו ותסביר מה אתה רוצה להגיד. פפר יכול רק לתגמל מאמר לפי נושא מהבחירה שלך.

4 אתה מפתח משחקי פלאש, משחקי ג'אבה, אנימציות, משחקי שוקוואיב,ואתה רוצה לדעת את הדעות של גולשי פפר.אורג וחברים על העבודה שלך? תכתוב לנו.

5 יש לך הצעות, רעיונות לשיפור, אתה רוצה לעזור לפרוייקט של פפר.אורג ? תכתוב לנו.

6 דבר על פפר.אורג מסביבך, ערוך לינק על אתר, וכו'... אתה יכול להשתמש בבנארים האלה בחופשיות.http://www.pepere.org/images/stickpepere.pnghttp://www.pepere.org/images/pepere88_31_1.pnghttp://www.pepere.org/tshirt/ban1.swf (300x100)http://www.pepere.org/tshirt/ringmania2.swf (100x100)7 מנהלי אתרים, העתיקו קוד זה לאתרכם על מנת שתוכלו לראות בכל יום סמל וקישור חדש למשחק, המשחק האחרון שנבחר על ידי Pepere.
<SCRIPT language="javascript" src="http://www.pepere.org/games/lastgame_16.js"></SCRIPT>

8 RSS חדשות. משחק אחרון שהתווסף לסיפרייה. כל יום משחק חדש! Pepere.org RSS חדשות