Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Statistikat gjenerale


faleminderit te gjithe anetareve te ketij siti web per statistikat


Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.A little contest?!Aventura tjeter e Pépère