Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

perere

Mashkull
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 17 Shtator 2008 02:00
Vizita e fundit 25 Dhjetor 2010 19:08


Statistika personale
1  2  3  4  tjetra  
parkim paralel
  178.83 piket. tingelloi : 6       PERSERITJE        

900 4.76 178.83 162.15 2 Nentor 2009 05:34
frena dore Pépère
  392.7 piket. tingelloi : 291       PERSERITJE        

622 94.22 392.7 355.29 2 Dhjetor 2010 02:12
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  148.73 piket. tingelloi : 10       PERSERITJE        

175 103.35 148.73 141.58 25 Nentor 2010 19:24
Loja e elefantit
  297.38 piket. tingelloi : 286       PERSERITJE        
144 -43.43 297.38 171.39 2 Dhjetor 2010 02:11

  330

Loja e elefantit
  231.12 piket. tingelloi : 451       PERSERITJE        
144 25.59 231.12 162.53 2 Dhjetor 2010 02:11
12 Seconds   1089 piket. tingelloi : 55

138 -2245 1089 58 25 Dhjetor 2010 19:14
Pépère on the rocks
  186.78 piket. tingelloi : 731       PERSERITJE        

61 162.22 186.78 177.81 2 Dhjetor 2010 00:59
Kapiten Pépère
  219.83 piket. tingelloi : 250       PERSERITJE        

60 90.36 219.83 198.67 2 Dhjetor 2010 02:00


azhornimi i fundit : 24 Maj 2022 22:56

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh naldo257 ( 26 Shtator 2008 21:14) : Perere você tem que estacionar usando o freio de mão que é a barra de espaço. Na parte de cima do jogo tem uma bolinha que serve para ver o replay dos primeiros colocados. O que estaciona deste jeito é o outro que o carrinho é verde.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.